Ana Sayfa Konsol PS Plus Şubat 2021 Oyunları Belli Oldu!

PS Plus Şubat 2021 Oyunları Belli Oldu!

266
0
PS Plus Şubat 2021 Oyunları Belli Oldu!
PS Plus Şubat 2021 Oyunları Belli Oldu!

Sony oyun severleri mutlu etmeye devam ediyor. PlayStation Plus abonelerini Şubat ayında üç oyun hediyesi bekliyor. Önümüzdeki ay boyunca PS Plus aboneleri 3 adet oyuna ücretsiz olarak sahip olabilecek. Bu oyunlar ise oldukça güzel ve kaliteli yapımlar. PS Plus Şubat 2021 oyunları bol aksiyonlu yapıları ve yenilikçi oyun dinamikleriyle oyunculara keyifli vakit geçirtecek.

PlayStation 4 sahiplerini iki ve PlayStation 5 sahiplerini ise üç ücretsiz oyun bekliyor. PS Plus Şubat 2021 Oyunları; solgun renklere sahip ve hayat enerjinizi sömürecek derecede kötü enerji yayan Denska isimli sahil kasabasını yeniden canlı renklerle donatacağınız ve hayatı neşeli hale getireceğiniz Concrete Genie, 2019 yılının Ağustos ayında çıkış yapan ve oyun dünyasına damga vuran, doğaüstü güçlerle dallanıp budaklanan harika bir hikaye kurgusuyla Control ve son olarak yalnızca PlayStation 5 sahibi PS Plus üyelerinin sahip olabileceği, yeni çıkış yapan Destruction All-Stars.

Concrete Genie

Hiç yaşadığınız yerin yaşam enerjinizi sömürdüğünü hissettiğiniz oldu mu? Solgun renklerle bezenmiş ve asık suratlarla dolu bir sahil kasabası sizin keyfinizi fazlaca kaçıracaktır. Öyle ki tatil yaptığınızı bile hissetmeyebilirsiniz. Concrete Genie de bu tarz bir oyun, ancak şehri güzelleştirmek sizin elinizde.

Concrete GenieAsh isimli karakterimiz Denska isimli bir sahil kasabasında sıradan çizimlerine devam ediyordu. Bu kasabanın yaydığı kötü enerji insanların da kötü davranışlar sergilemesine sebep oluyor. Öyle ki çevredeki çocukların sizi itip kakması bile normal. Yine böyle bir günde kendinizi perili olduğu inanılan deniz fenerinde buluyorsunuz. Eski çizimlerinizden Luna isimli bir deniz yaratığı oranın duvarında hayat buluyor ve oyun başlıyor.

Control

New York’taki gizli bir ajans, dünya dışı bir tehdidin istilasına uğradıktan sonra, Control’ü yeniden ele geçirmek için mücadele eden yeni Yönetici sen oluyorsun. Remedy Entertainment’ın hazırladığı bu doğa üstü 3. şahıs aksiyon-macera oyunu, savaşarak kapsamlı ve tahmin edilemeyen bir dünyada ilerlerken bir yandan da doğa üstü yetenek kombinasyonlarında, özelleştirilebilir ekipmanlarda ve duyarlı ortamlarda ustalaşmanı gerektiriyor.

Destruction All-Stars

Yıldızlar ve araçlar çarpışıyor. Tehlikeli yarışçıların en gözde spor etkinliği olan ve dünya çapında fenomene dönüşen Destruction AllStars’ta arenaya hükmet! Zamanlama, taktik ve yeteneğinle yoğun, araç tabanlı dövüş sisteminde ustalaşarak dünyanın dört bir yanındaki arenalarda devasa hasarlara, yıkıma ve kargaşaya yol aç. İstersen direksiyon başına geçip ortalığı birbirine kat, istersen araçtan inip saldırılardan kaçındığın, araçları kaçırdığın, yetenekler kullanarak araçları sabote ettiğin nefes kesici bir parkur aksiyonuna atıl. Yeterince kaos yaratarak AllStar’larının özel yeteneklerle dolu eşsiz kahraman araçlarını güçlendir.

Destruction All-Stars

16 ünlü AllStar’dan meydana gelen Destruction ekibi, eğlence ve yıkım için yarışmayı heyecanla bekliyor. Kemerini tak ve aksiyonun su gibi aktığı, yoğun, bomba gibi ve öngörülemez yarışmalara katılıp Küresel Destruction Federasyonu Şampiyonu olmak için savaş.

Destruction All-StarsŞimdi koşup, çarpıp ezme zamanı. Arenada görüşmek üzere.