Pearl Abyss, DokeV “ROCKSTAR” Müzik Videosu ile The Game Awards’da Sahneye Çıkıyor

  159
  0

  K-pop’tan ilham alan bir koreografiye sahip DokeV müzik videosu, dünyaca ünlü 1 MILLION Dans Stüdyosu tarafından özel olarak, siz hayranların inanılmaz destekleri için bir teşekkür ifadesi olarak oluşturuldu.

  Pearl Abyss, bugün The Game Awards’ta en yeni IP’leri olan DokeV’nin yer aldığı yepyeni bir ROCKSTAR müzik videosunu yayınladı. Sevilen ve oyun endüstrisinin Oscar®’ı olarak bilinen The Game Awards, geçen yıl 83 milyonun üzerinde görüntüleme almıştı. Etkinlik, bu yıl Los Angeles’taki Microsoft Tiyatrosu’nda gerçekleşti ve tüm dünyada 40 akış hizmeti aracılığıyla canlı olarak yayınlandı.

  DokeV’nin ROCKSTAR müzik videosunun tam versiyonunu buradan izleyin.

  K-pop’tan ilham alan müzik videosu, oyunun duyurulması ve bu yılın başlarında Avrupa’nın en büyük oyun şovu Gamescom’da ilk oynanış videosunun gösterilmesinin ardından hayranlara büyük destekleri için teşekkür etmek adına özel olarak oluşturuldu. DokeV, orijinal gösterimde sergilenen canlı ve renkli açık dünyası, sevimli karakter tasarımları ve benzersiz oyun öğeleri sayesinde global oyuncu kitlesini büyüledi.

  Müzik videosunda DokeV karakterleri, GALACTIKA *’nın ROCKSTAR şarkısıyla dünyaca ünlü dans stüdyosu 1 MILLION‘dan Lia Kim’in yönetmenliğini yaptığı benzersiz bir dans performansı sergiliyorlar. Videoda ana karakterler ve arkadaşları, büyük bir izleyici kitlesi karşısında sahneye çıkmadan önce ROCKSTAR’ın koreografisinin alıştırmasını yapıyorlar.

  1 MILLION‘un inanılmaz ayrıntılı koreografisi Pearl Abyss Motion Capture stüdyosunda çekildi ve gerçekçi animasyonlar oluşturmak için yeni nesil BlackSpace Motoru’na aktarıldı. Son olarak, DokeV müzik videosunda görüntülenen sahnelerin çoğu gerçek oyunda da bulunacak.

  DokeV Baş Yapımcısı Sangyoung Kim, “İlk oyun fragmanımızı yayınladıktan sonra aldığımız büyük desteğin karşılığını verebilmek için özel bir video hazırladık. Pearl Abyss, DokeV dünyasını sanal ve gerçek dünya arasındaki çizgiyi bulanıklaştıran bir yere dönüştürmek için elinden gelenin en iyisini yapıyor. Hayranlarımızın beklentilerini karşılayacak bir oyun sunmak için çok çalışıyoruz.” dedi.

  Pearl Abyss, DokeV‘de Kore’nin gerçekçi görünümlü sanal temsilini göstererek Hallyu Wave‘in (Kore Dalgası) tanıtımına yardımcı olmak için Kore Turizm Organizasyonu ve birkaç CJ Markası ile ortaklık kurduğunu ve oyunun erişimini metaverse içeriğine genişlettiğini de duyurdu. Müzik videosunda gerçekte var olan Gyeongbokgung Sarayı’nın Geunjeongjeon Salonu, Gyeonghoeru ve Namdaemun gibi Kore geleneksel mirası olan bazı tarihi binalar, geleneksel Kore çocuk oyunları ve bazı sevilen tarihi öğeler de yansıtılmış.

  CJ markalarıyla yapılan, daha önce bahsedilen ortaklığın bir parçası olarak, müzik videosu aynı zamanda dünyanın her yerinden sanatçıların yer aldığı, Dünyanın 1 Numaralı K-POP müzik ödülleri gösterisi olan MAMA töreninde de yer alacak. Bu gösteride ilk kez bir video oyununun müzik videosu gösterime sunulacak. MAMA 11 Aralık’ta Kore’de yapılacak.

  DokeV, ana karakterlerin, Kore folklorundan efsanevi yaratıklar olan Dokebilerle tanışmak ve arkadaş olmak için bir maceraya çıktığı, benzersiz bir ortama sahip, yaratık toplayan bir açık dünya aksiyon-macera oyunudur. Oyun, aksiyona dayalı öğelere, bağımlılık yaratan bir oynanışa sahip olacak ve güzel, kusursuz açık dünyası sayesinde yüksek derecede özgürlük sunacak. DokeV, Pearl Abyss‘in yeni nesil BlackSpace Motoru kullanılarak konsol ve PC için geliştiriliyor.

  DokeV ve ROCKSTAR müzik videosunun tam versiyonu ile ilgili daha fazla bilgi için resmi DokeV web sitesi ve YouTube kanalını ziyaret edebilirsiniz.