Ana Sayfa PC Red Dead Online, Noel’e Özel Hazırlanıyor!

Red Dead Online, Noel’e Özel Hazırlanıyor!

133
0
red-dead-online-noele-ozel-hazirlaniyor

Red Dead Online, Noel’e Özel Hazırlanıyor! 2021 yılı sonu gelirken oyunlarda da bu alanda hazırlıklar son hızı ile devam ediyor. Oldukça hareketli ve bol yeniliğin olduğu bir yıl olan 2021, sonunu da hareketli tamamlayacak gibi. Noel Bayramı ile stüdyolardan oyunlarda yayınlanacak etkinlikler ile ilgili açıklamalar gelmeye devam ediyor. Bu açıklamaların ilki de Rockstar Games tarafından geldi. Stüdyo Red Dead Online’ı Noel Bayramı için hazırlamaya başladı.

Red Dead Online, Noel’e Özel Hazırlanıyor!Önümüzdeki hafta aktif olacak etkinlik ile oyuncular bol bol yeni içeriğe de kavuşmuş olacaklar. Haritanın her köşesinde, kamplar ve şehirde bulunacak yılbaşı ağaçları ve yılbaşı süslemeleri tam bir noel havası yaratacak. Bunların yanı sıra Noel şarkıları, şekerlemeler ve çok daha fazlası da oyun severleri bekliyor olacak. Rockstar Games bu etkinliğin resmi tarihini henüz net bir şekilde açıklamamış olsa da önümüzdeki haftadan itibaren etkinliğin start alması bekleniyor. Öte yandan etkinlik sonrasında stüdyonun yeni yıl planları arasında neler olacağı da merak edilen konular arasında yer alıyor.

Red Dead Online, Noel’e Özel Hazırlanıyor! Red Dead Online’da sezona özel olarak Call to Arms oyun modunun da bu ay içerisinde oyuna ekleneceğini hatırlatalım. Noel’e özel olarak hazırlanan yeni yıl etkinliğinde birçok sürpriz de oyun severleri bekliyor. Red Dead Online ve çok daha fazlası için Gamer in Turkey sayfasını takipte kalın.