Ana Sayfa PC Epic Games Store Ücretsiz Oyunlarını Kaçırmayın!

Epic Games Store Ücretsiz Oyunlarını Kaçırmayın!

290
0
Epic Games Store Ücretsiz Oyunlarını Kaçırmayın!
Epic Games Store Ücretsiz Oyunlarını Kaçırmayın!

Epic Games Store, haftalık ücretsiz oyun kampanyasına tüm hızıyla devam ediyor. Geçtiğimiz hafta Enter the Gungeon ve God’s Trigger isimli iki oyun hediye edilmişti. Hızla yükselen oyun platformu, bu hafta da iki oyunu ücretsiz olarak kullanıcılarına sunuyor. Bu hafta hediye edilen oyunlar; Hitman ve Shadowrun Collection.

Oyunlar Epic Games Store üzerinde, 3 Eylül saat 18.00’a kadar ücretsiz olacak. Oyunları kütüphanenize eklediğiniz takdirde sonsuza kadar sizin olacak. Bu sayede oyunları dilediğiniz gibi oynayabileceksiniz. Oyunları bilgisayarınıza yükleyebilmek için ilk olarak Epic Games istemcisini indirmeniz gerektiğini hatırlatalım.

Hitman

epic-games-store-ucretsiz-oyunlarini-kacirmayin

“Bu mükemmel oyun alanında Agent 47 olarak eğlenirken deneyim kazan ve usta bir suikastçı ol! Dünyanın dört yanındaki egzotik mekanlarda, katanadan ya da suikast tüfeğinden patlayan golf topuna kadar her türlü aracı kullanarak hedeflerini ortadan kaldır.”

Hitman, hem oyunlarıyla hem de filmleriyle tanınan oldukça popüler bir seri. Oyun dünyasının en eski serilerinden biri olan Hitman, 2000 yılında oyuncularla buluşmuştu. Hikaye olarak 2019 yılında geçen bu oyun, serinin önceki oyunlarını oynamış ve onlara hasret duyan oyuncuları mutlu edecektir. Aynı zamanda suikastçilerin dünyasına göz atmak isteyen yeni oyuncular da bu oyunu oynamaktan büyük keyif alabilir.

epic-games-store-ucretsiz-oyunlarini-kacirmayin

“Prologue ile başlayıp, Paris, Sapienza, Marakeş, Bangkok ve Kolorado’nun ardından Hokkaido’da final yapan birinci Sezonun bütün bölümleri ve mekânları bu pakette. Suikastlar dünyasında geçen bu yoğun ve gerilim yüklü oyunda Ajan 47 olarak güçlü ve yüksek profilli hedeflere suikastlar düzenleyeceksin.

Suikastları gerçekleştirip görevleri tamamladıkça bütün mekânlarda kullanabileceğin yeni silah, ekipman ve öğelere de erişim kazanacaksın. Yaptığın işin hakkını verebilirsen, Sessiz Suikastçı statüsüne yükseleceksin.”

Shadowrun Collection

epic-games-store-ucretsiz-oyunlarini-kacirmayin

Shadowrun Collection, içerisinde 3 farklı oyunu barındıran bir koleksiyon paketi. Shadowrun Collection, Shadowrun Returns (Temel Oyun), Shadowrun Dragonfall – Director’s Cut (Temel Oyun) ve Shadowrun Hong Kong – Extended Edition (Temel Oyun) içeriyor.

Shadowrun Returns

“Siberpunk ile fantezinin buluştuğu eşsiz Shadowrun dünyası, 25 yıl önce yaratıldığından bu yana dev bir takipçi kitlesine ulaştı. Çarpık kentleşmenin yaygın olduğu mega şehir Seattle’da gizemli bir katili arama mücadelesinde, karanlık kenar mahallelerden şehrin en güçlü mega şirketlerine uzanan bir yola koyulacaksın.”

Shadowrun Dragonfall – Director’s Cut

Harebrained Schemes’in eleştirmenlerden olumlu not alan Dragonfall hikâyesinin bağımsız bir sürümüdür ve ilk olarak Shadowrun Returns için büyük bir genişletme olarak yayınlanmıştır. 5 yeni görev, alternatif sonlar, yeni müzik, yeniden tasarlanmış bir arayüz, takım özelleştirme seçenekleri, yenilenen savaş sistemi ve daha fazlası ile eşi benzeri olmayan bu siberpunk RYO deneyimi eksiksiz sürümüne kavuşuyor.

Shadowrun Hong Kong – Extended Edition

Harebrained Schemes’in Shadowrun serisinin mihenk taşı olan Shadowrun Hong Kong – Extended Edition 6 saatten uzun süren yepyeni Shadows of Hong Kong Bonus Hikâyesini içeriyor. 2015’in en iyi RYO/strateji oyunlarından biri olarak görülen, bugüne kadarki en etkileyici Shadowrun RYO’yu deneyimle!