Ana Sayfa PC Into The Breach Ücretsiz Oldu!

Into The Breach Ücretsiz Oldu!

328
0
Into The Breach Ücretsiz Oldu!
Into The Breach Ücretsiz Oldu!

Epic Games Store, haftalık ücretsiz oyun kampanyasına tüm hızıyla devam ediyor. Geçtiğimiz hafta biri oyun dünyasının en eski isimlerinden olan, gizlilik ve suikastçi temasını çok iyi yansıtan ve o hissi yaşatan Hitman ile diğeri Shadowrun Collection olmak üzere 4 oyun hediye edildi. Kullanıcı sayısını hızla yükselten oyun platformu, bu hafta da kullanıcılarına ücretsiz oyun sunmayı unutmadı. Bu hafta hediye edilen oyun ise Into The Breach.

Oyunu ücretsiz olarak kütüphanenize eklemek için 10 Eylül saat 18.00’e kadar vaktiniz var. Epic Games Store üzerinde oyunu kütüphanenize eklediğiniz takdirde sonsuza kadar sizin olacak. Bu kampanya boyunca elde ettiğiniz diğer oyunlar gibi bunu da dilediğiniz gibi oynayabileceksiniz. Oyunları bilgisayarınıza yükleyebilmek için ilk olarak Epic Games istemcisini indirmeniz gerektiğini hatırlatalım.

Into The Breach

“Uzaydan gelen bir tehdidi yenmek için geleceğin güçlü mekanik robotlarını kontrol edin. FTL’nin yaratıcılarından bu sıra temelli strateji oyununda dünyayı kurtarmaya yönelik her girişim, rastgele oluşturulmuş yeni bir meydan okuma anlamına geliyor.”

Subset Games tarafından geliştirilen ve 2018 yılında yayınlanan bu oyun strateji türünün hayranlarını mutlu edebilir. Sıra tabanlı strateji ile Rogue-Lite’ı buluşturan oyun, birçok oyuncuyu fazlasıyla zorlayacaktır.

Steam fiyatı 25 TL olan oyununun yorumları ise oyuncuların oyundan ne kadar keyif aldığını anlatır nitelikte. Özellikle FTL oyuncularının bu oyunu da benimsemesi en çok dikkat çeken şey.

Şehirleri Savunun

into-the-breach-ucretsiz-oldu
Sivil binalar, mekanik robotlarınıza güç veriyor. Onları Vek’e karşı savunun ve ateşinizi izleyin!

Stratejinizi Mükemmelleştirin

Tüm düşman saldırıları minimalist, sıra temelli dövüş halinde sunuluyor. Rakibinizin saldırısını analiz edin ve sıra size geldiğinde mükemmel karşılığı verin.

Üstün Mekanik Robotu oluşturun

into-the-breach-ucretsiz-oldu

Corporate-Nation adalarındaki Vek istilasına karşı savaşırken güçlü, yeni silahlar ve benzersiz pilotlar bulun.

Bir Şans Daha

Başarısızlık bir seçenek değil. Yenildiğinizde, başka bir zaman şeridini kurtarmak için geçmişe yardım gönderin!

Into The Breach Sistem Gereksinimleri

MİNİMUM:

  • İşletim Sistemi: Windows Vista/7/8/10
  • İşlemci: 1.7+ GHz or better
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: Must support OpenGL 2.1 or higher. Intel HD 3000 or better.
  • Depolama: 400 MB kullanılabilir alan