Ana Sayfa Konsol PS Plus Temmuz Ayı Oyunları Açıklandı!

PS Plus Temmuz Ayı Oyunları Açıklandı!

305
0
PS Plus Temmuz Ayı Oyunları Açıklandı!
PS Plus Temmuz Ayı Oyunları Açıklandı!

Sony oyunseverleri mutlu etmeye devam ediyor. PS Plus abonelerini Temmuz ayında üç efsane oyun hediyesi bekliyor. Önümüzdeki ay PS Plus abonelerine 3 adet oyun ücretsiz olarak verilecek. Bu oyunlar ise oldukça güzel ve kaliteli yapımlar. PS Plus Temmuz Ayı Ücretsiz Oyunları 3 farklı türden oluşuyor. NBA 2K20, Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration ve Bonus olarak Erica.

Sony’nin PS Plus özelliği kullanıcılar tarafından büyük ilgi görüyor. Abonelik sistemiyle üye olduğunuz bu özellik size oyunları çevrimiçi olarak oynama imkanı sunuyor. Ayrıca 29 Haziran 2020 tarihinin PlayStation Plus açısından önemli bir gün olduğunu da belirtelim. Bu tarihle beraber PlayStation Plus 10. yılını doldurmuş oldu. Sony, 10. yıldönümünü oyunculara bu ay ekstra bir oyun ve PS4 temasını ücretsiz olarak vererek kutlamak istediğini belirtti. PS Plus Temmuz ayı oyunları 7 Temmuz ile 3 Ağustos tarihleri arasında erişilebilir olacak.

NBA 2K20

ps-plus-temmuz-ayi-oyunlari-aciklandiNBA 2K serisi diğer birçok spor oyunu gibi her yıl yeni bir oyunla karşımıza çıkıyor. Serinin en güncel oyunu ise NBA 2K20. NBA 2K, bir basketbol simülasyonundan çok daha fazlası haline geldi. 2K, sınıfının en iyisi grafik ve oynanış, çığır açan oyun modları ve eşsiz oyuncu kontrolü ve özelleştirmesi içeren NBA 2K20 ile spor oyunlarının nasıl olabileceğini yeniden tanımlamaya devam ediyor. Ayrıca, oyuncuları içine çeken açık dünya Mahalle ile NBA 2K20, oyun severlerin ve basketçilerin bir araya gelip basketbol kültürünün geleceğini oluşturduğu bir platformdur.

Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration

ps-plus-temmuz-ayi-oyunlari-aciklandiYıllardır eskimeyen oyun serilerinden birisi olan Tomb Raider serisi, 2013 yılında alınan bir karar ile baştan başlatılmış ve tamamen yeni bir konsept ile karşımıza çıkmıştı. Lara Croft ile maceradan maceraya koşmaya devam ediyorduk. Ancak bir fark vardı karakterimiz bir profesyonel değil acemiydi. Bu değişim pek çok oyuncu tarafından olumlu karşılandı ve devam oyunu Rise of the Tomb Raider’ın çıkmasında önemli bir rol oynadı.

“Rise of the Tomb Raider’da Lara Croft, Sibirya’nın en ücra ve tehlikeli köşelerine ilk Mezar Yağmalama seferine çıkarken, bir hayatta kalma mücadelesinden çok daha fazlasını vaat ediyor.”

ERICA

ps-plus-temmuz-ayi-oyunlari-aciklandiİnteraktif hikayeli oyunlar bir zamanlar oldukça popülerdi. Ancak bu tarz oyunların hikayesinin ilgi çekici olmaması ve birbirlerine çok benzemesi zamanla oyuncuları bıktırdı diyebiliriz. PlayStation Exclusive oyunu olan ERICA oldukça iddialı bir çıkış süreci geçirdi. Verdiğiniz kararlara göre hikayenin gidişatını etkilediğiniz oyunda Erica isimli karakter oldukça karanlık bir hale bürünebiliyor. Baş rolde Holly Earl’ün bulunduğunu da hatırlatalım.

“Sizi gizemin tam kalbine yerleştiren etkileşimli bir canlı aksiyon gerilimine kendinizi kaptırın.
• Babasının ölümünün ardındaki şok edici gerçeği bir araya getirerek Erica’nın geçmişini araştırın.
• Hikâyenin gelişimini ve birden fazla alternatif sonu etkileyen eylemlerinizin sonuçlarıyla yüzleşin.
• DUALSHOCK®4 kablosuz kontrol cihazınızı veya iOS ve Android için Erica uygulamasını kullanın ve ipuçlarıyla etkileşime girerek dünyaya ulaşın.”