Ana Sayfa Mobil PUBG Mobile Club Kayıtları Başladı

PUBG Mobile Club Kayıtları Başladı

457
0
PUBG Mobile Club Kayıtları Başladı
PUBG Mobile Club Kayıtları Başladı

PUBG Mobile Club Kayıtları Başladı! Battle Royale oyunları arasında mobil platformda en çok tercih edilenlerden olan PUBG Mobile yeni turnuvası PUBG Mobile Club kayıtları geçtiğimiz gün başladı.

Ödül havuzunda 2 milyon dolarlık nakit bulunan turnuvanın ayrıntıları ve çok daha fazlası Tencent Games resmi hesabı tarafından duyuruldu. Turnuva bahar ve güz olarak iki sezona ayrılacak ve organizasyon 22 Mart tarihinde gerçekleştirilecek olan Çevrimiçi Eleme Turu ile başlayacak. Eleme turunda Ekip Yarışması ile oyuncular karşı karşıya gelecek. Turnuvanın Bahar sezonu ise Temmuz ayında gerçekleştirilecek.

Güz sezonu eleme turnuvası ise çevrimiçi olacak ve o turnuvada Ağustos ayında düzenlenecek. Güz sezonu dünya finali ise Aralık 2019 tarihinde yapılacak. Tencent duyurusunda açıklanan ödül havuzu tam olarak 2 milyon dolar. Tencent yaptığı açıklamada ayrıca şu sözlere yer verdi;

“PUBG MOBİLE Club Open 2019, dünyanın pek çok yerinden profesyonel ve yarı profesyonel isimlerini bir araya getiriyor. Toplamda dünya çapında 10 bölgeden takımlar Bahar ve Güz oyunları olmak üzere iki ayaklı turnuvada mücadele edecek ve 2 milyon dolar için yarışacak.”

Turnuvanın katılım şartları ise şu şekilde;

  • Turnuvaya katılım için takım üyelerinin yaşadıkları ülkenin erişkinlik yaşına ve derecelendirme kurulu yaş sınırına ulaşmış olması gereklidir.
  • En az 3 oyuncu aynı bölgeden olmalıdır.
  • Kadro değişiklik hakkı kayıt işlemi tamamlanması ile bitmektedir.
  • Takım kadroları en az 4, en çok 5 kişiden oluşabilir.

PUBG Mobile Club Open başvuru tarihleri 08.03.2019 – 18.03.2019 olarak açıklandı.