Ana Sayfa Mobil Fortnite Hazine Avı Modu Oyuna Eklendi

Fortnite Hazine Avı Modu Oyuna Eklendi

516
0
Fortnite Hazine Avı Modu Oyuna Eklendi
Fortnite Hazine Avı Modu Oyuna Eklendi

Fortnite Hazine Avı Modu Oyuna Eklendi! Epic Games yapımı Battle Royale oyunu olan Fortnite geçtiğimiz günlerde yeni bir oyun modu ile adından söz ettirdi. Yeniliklere devam eden Fortnite oyuncuların karşısına bu kez bir oyun modu ile çıktı. Hazine avı modu oyuna 8.sezonun ilk güncellemesi olan v8.01 ile geldi.

  1. sezon ile birlikte Ninja ve korsan temalarını sıkça gördüğümüz oyunda yeni gelen v8.01 güncellemesi ile birlikte ‘Hazine Haritası’ modu oyuna eklendi. Hazine Haritası oyunculara harita üzerinde bulup kazdıkları bölgelerde işaretler vererek hazineye yönlendirecek.

Oyuna gelen güncelleme ile birlikte diğer yama notları ise şu şekilde;

  • Yüksekten atladıktan sonraki hasar kaldırıldı.
  • Hazine modu oyuna eklendi. Nadir eşyalar bu modda yer alacak.
  • Gauntlet Solo Test Event turnuvası oyuna geldi.
  • Oyunda ses dosyalarında iyileştirmeler yapıldı.

Bunun dışında ayrıntıların yer aldığı bir çok yenilik ve düzeltme v8.01 ile oyuna eklendi. Ayrıntılara Fortnite üzerinden ulaşabilirsiniz.

Rakiplerinin gücüne güç katması sonucunda atağa kalkan Fortnite gelecekte neler yapacak bilinmez ama yenilikçi düşüncesini hiçbir zaman bozmuyor ve her yama notları güncellemesinde oyunculara büyük sürprizler yapmaya devam ediyor. Hazine modu oyuncular tarafından ilk izlenimde beğenilen bir mod oldu. İlerleyen günlerde Fortnite ve rakiplerinin ataklarının devam edeceğini de söylemek yanlış olmaz. Fortnite ve çok daha fazlası için Gamer in Turkey sayfasını takipte kalın.