Ana Sayfa Mobil PUBG Mobile Lite Yeni Haritası Yayınlandı!

PUBG Mobile Lite Yeni Haritası Yayınlandı!

425
0
PUBG Mobile Lite Yeni Haritası Yayınlandı!
PUBG Mobile Lite Yeni Haritası Yayınlandı!

PUBG Mobile Lite Yeni Haritası Yayınlandı! Battle royale türünün mobil platformlarda düşük sistemli akıllı telefonlar için yayınlanan oyunu PUBG Mobile Lite için yeni harita yayınlandı. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan PUBG Mobile Lite güncellemesi 0.14.1 güncellemesi ile birlikte Golden Woods haritasını duyurdu.

Yeni güncelleme ile birlikte büyük değişiklikler yapan PUBG, oyunculara oldukça fazla yenilik sunuyor. Göze çarpan en büyük yenilik Golden Woods haritası demek yanlış olmaz. 0.14.1 güncellemesi ile birlikte oyunun hafif ve hızlı sürümündeki yeni haritasına gelen yenilikler şu şekilde;

  • Yeni sezon
  • Başarı sistemi
  • Unvan sistemi
  • Yeni Arcade modu
  • Güçlü teçhizatlar
  • Hızlı taşıtlar

PUBG Mobile Lite için yenilikler ve yeni sezonun başlangıç tarihi 1 Ekim olarak belirlendi. Başarı sistemi ile oyuncular yeni mücadeleler sonucunda değerli ödüller için testlere tabi tutulacak. Unvan sistemi ise oyuncuların kazandıkları başarı seviyelerine göre ödüller almalarını sağlayacak.

PUBG Mobile Lite Yeni Haritası Yayınlandı! Yeni mod ile oyuncular artık PPG-7 ile savaşa bilecekler. Ayrıca PP-19 hafif makineli tüfek ile QBZ ve QBU DMR tüfeklerini de kullanmak mümkün olacak. Ayrıca oyun içerisinde PUBG aracı, dört tekerlekli UAZ de PUBG Mobile Lite için kullanılabilir duruma geldi. Güncelleme internetten indirme ile daha az yer kaplıyor ve 2 GB belleğin altındaki birçok cihazda çalışabilir olacak. PUBG Mobile Lite ve çok daha fazlası için Gamer in Turkey sayfasını takipte kalın.