Ana Sayfa PC PUBG’ye Ölüm Maçı Modu Geliyor!

PUBG’ye Ölüm Maçı Modu Geliyor!

346
0
PUBG’ye Ölüm Maçı Modu Geliyor!
PUBG’ye Ölüm Maçı Modu Geliyor! - GAMER İN TURKEY

PUBG’ye Ölüm Maçı Modu Geliyor! PUBG yeni güncellemesi 6.2 ile birlikte yepyeni bir moda kavuşuyor. 8v8 takımlar halinde oynanabilecek olan Ölüm Maçı (TDM) modu oyuna dahil edilecek. Bu mod ile birlikte oyuncular yeniden canlanabilecek ve oyun içi aksiyon kesintisiz devam edecek. Klasik bir FPS deneyimine dönüşecek olan PUBG bu mod ile nasıl tepkiler alacak ilerleyen dönemde göreceğiz.

Dünyanın en popüler battle royale oyunlarından biri olarak gösterilen PlayerUnknown’s Battlegrounds yeni güncellemesi ile birlikte oyunu daha eğlenceli bir hale getirmek için çalışmalarını sürdürüyor. Oyunun geliştiricisi olan PUBG Corp. Ölüm Maçı adı ile tanıttığı Arcade modu 6.2 güncellemesi ile birlikte PC ve konsollara gelecek.

Ölüm Maçı modunda klasik oyun mekaniklerinin yanı sıra yeniden doğarak savaşan oyuncular ile aksiyon bir saniye bile eksilmeyecek. 8v8 takımlar halinde oynanacak olan mod da PUBG’nin sevilen haritalarından oluşan 7 farklı savaş alanı oluşturuldu. Sadece FPP modunda savaşılabilecek Ölüm Maçı’nda ölen oyuncular 5 saniye sonra yeniden canlanabilecek. Oyuncuların doğduğu anda kısa süre dokunulmaz olacak oyunda ayrıca dost ateşi de kapalı olacak. Yani oyuncular takım arkadaşlarına zarar veremeyecek. Oyuna Ölüm Maçı ile eklenen yeni mekanik ise enerji çubuğu oldu. Rakibinizi her öldürdüğünüzde ya da asist yaptığınızda enerji çubuğunuz dolacak. Ayrıca 5 saniye süresi içinde hasar almayan oyuncuların sağlıkları yenilenmeye başlayacak ve enerji çubukları tükenecek.

PUBG’ye Ölüm Maçı Modu Geliyor!

7 farklı savaş alanında karşımıza çıkan PUBG Ölüm Maçı modu oyununun en popüler haritalarından düzenlenen bölgelerde olacak. Haritalar ve Savaş alanlarının listesi ise şu şekilde;

  • Erangel – Stalber
  • Erangel – Sosnovka
  • Erangel – Military Base
  • Sanhok – Paradise Resort
  • Sanhok – Docks
  • Vikendi – Podvosto
  • Vikendi – Peshkova
  • Miramar – Campo Militar

Ölüm Maçı modunda skor tablosu, öldürülmeleri, asistleri ve çoklu ölümler gibi pek çok istatistiği maç içerisinde herkes görebilecek. Kazanılan turlar için puan kazanılacak ve kazanılan puanlar BP’ye dönüşecek. Oyun sırasında haritayı açarak anlık Canlanma Kitleri ve skor tablosu görüntülenebilecek. Seçilen Canlanma Kiti bir sonraki turun başında kullanılabilecek. Çeşitli silahların yer alacağı 8 farklı kit oyunda oyuncuları bekliyor olacak.

Merak ile beklenen PUBG 6.2 güncellemesi ile gelecek olan Ölüm Maçı modunun nasıl bir tepki alacağını ve oyunun başarısını daha da yukarı taşıyıp taşımayacağını hep birlikte göreceğiz.