Ana Sayfa Espor PUBG Mobile India Series 2020 Duyuruldu!

PUBG Mobile India Series 2020 Duyuruldu!

304
0
pubg-mobile-india-series-2020-duyuruldu

PUBG Mobile India Series 2020 Duyuruldu! Battle royale türünün önemli oyunları arasında yer alan PlayerUnknown’s Battlegrounds’ın mobil platformdaki oyunu olan PUBG Mobile için  bir turnuva tanıtıldı. Tencent yaptığı açıklama ile PUBG Mobile India Series 2020 (PMIS)’yi duyurdu. Geçtiğimiz yıldan da hatırladığımız turnuva bu yılda nefesleri kesecek gibi duruyor. Turnuvanın ödül havuzunda ise 65.000 Amerikan Doları ödül bulunuyor.

PUBG Mobile India Offical YouTube sayfası üzerinden paylaşılan video ile tanıtımı gerçekleştirilen turnuvanın detaylarının önümüzdeki günlerde yapılması bekleniyor. Büyük bir heyecana ev sahipliği yapması beklenen PMIS bir kez daha seyircilere bu duyguyu yaşatacak.

PUBG Mobile India Series 2020 Ödül Havuzu

Geçtiğimiz yıl düzenlenen turnuvada toplamda 130 bin dolar ödül havuzu bulunan turnuva bu yılda oldukça iddialı gözüküyor. Geçtiğimiz yıl Hindistan Haydarab’da yer alan finallerde zafere ve kupaya ulaşan ekip Team SouL oldu.

Bu yılki turnuvaya TSM ve Fnatic gibi takımlarında dahil olması bekleniyor. Kısa süre önce takım alarak PUBG Mobile dünyasına giriş yapan TSM ve Fnatic’in başarısı bu oyunda da devam edecek mi merak edilen konular arasında yer alıyor. TSM ve Fnatic dışında geçtiğimiz yılın şampiyonu Team SouL ve çok daha fazla iddialı ekibin yer alacağını söyleyebiliriz. Öte yandan PUBG Mobile India Series ülke içerisinde düzenlenen e spor etkinliklerinden ayrı bir konumda tutulacak. Club Opens Pro League ve World League gibi etkinliklere dahil edilmeyecek.

Tencent’in önümüzdeki günlerde yeni turnuva hakkında resmi açıklama yapması bekleniyor. Bu açıklama ile turnuvaya dahil edilecek takımların yanı sıra PMIS turnuva tarihi ve kurallarında açıklanacağı tahmin ediliyor. PUBG Mobile ve çok daha fazlası için Gamer in Turkey sayfasını takipte kalın.