Ana Sayfa Uncategorized Şampiyonluk Ligi Çeyrek Finali Tamamlandı!

Şampiyonluk Ligi Çeyrek Finali Tamamlandı!

136
0
sampiyonluk-ligi-ceyrek-finali-tamamlandi

Şampiyonluk Ligi Çeyrek Finali Tamamlandı! League of Legends Şampiyonluk Ligi Çeyrek final mücadeleleri geçtiğimiz gün oynanan seriler ile tamamlandı. Dark Passage ve İnfo Yatırım Aurora çeyrek final mücadeleleri sonucunda yarı finale yükselen ekipler oldu.

Çeyrek final mücadeleleri büyük heyecan ile başladı. NASR ESPORTS ile karşı karşıya gelen Dark Passage rakibini alt etmeyi başardı. Yüksek seri başı olarak gelen NASR ESPORTS normal sezonda devirdiği rakibini seçerken eleneceğini hiç düşünmemiş olsa gerek. Alt koridor odaklı erken oyun stratejisi ile üst üste ataklar gerçekleştiren Dark Passage 5 maç sonunda seriden galip olarak ayrılmayı bildi.

Çeyrek Finalin ikinci gününde İnfo Yatırım Aurora ile 5 Ronin arasındaki mücadelede ise 5 Ronin kaçan, Aurora ise kovalayan taraf oldu. İki kez öne geçmeyi başaran 5 Ronin seriden galip ayrılmayı başaramadı. 5. Maçta galibiyeti yakalayan İnfo Yatırım Aurora yarı finale adını yazdıran diğer ekip olmayı başardı.

Şampiyonluk Ligi Çeyrek Finali Galipleri Belli Oldu!

sampiyonluk-ligi-ceyrek-finali-tamamlandi-2

İnfo Yatırım Aurora ve 5 Ronin dışında Galatasaray Espor ve fastPay Wildcats yarı finale adını yazdıran diğer ekipler olmuştu. Galatasaray Espor yarı finale adını direkt olarak yazdıran ekip olarak belirlenmişti. League of Legends Şampiyonluk Ligi yarı final müsabakalarının fikstürü de belli oldu. Maçlar şu şekilde;

2 Nisan Cumartesi

14:00 Galatasaray Espor – Dark Passage

3 Nisan Pazar

14:00 İnfo Yatırım Aurora –  5 Ronin

Yarı final mücadeleleri 2-3 Nisan hafta sonunda gerçekleştirilecek. Galip gelen ekipler Şampiyonluk Ligi Büyük Finaline katılım hakkı kazanacak. League of Legends Şampiyonluk Ligi ve çok daha fazlası için Gamer in Turkey sayfasını takipte kalın.