Ana Sayfa PC Steam Kış İndirim Tarihleri Belli Oldu!

Steam Kış İndirim Tarihleri Belli Oldu!

251
0

Oyuncuların her yıl merak ile bekledikleri kış indirimlerinin tarihi netleşti. Geleneksel olarak gerçekleştirilen Steam kış indirimlerinin başlangıç ve bitiş tarihlerinin yanı sıra saatleri de açıklandı. Aylar öncesinden açıklanan Güz, Cadılar Bayramı indirimleri gibi etkinliklere göre açıklanması en uzun süren etkinlik Kış İndirimleri oldu.

Steam Database resmi Twitter adresinden yapılan doğrulama ile Steam bu yıl gerçekleştireceği kış indirimlerinin başlangıç tarihini 20 Aralık 2018 Türkiye Saati ile 19.55 olarak belirledi. Steam Kış İndirimleri 3 Ocak 2019 tarihinde Türkiye saati ile 20.55’te sona erecek.

İndirimlerin başlamasına 2 gün kala oyun severler tarafında ise heyecanlı bekleyiş son noktada. Yüzlerce oyun, DLC, ek paket, envanter gibi ürünlerin indirime gireceği Steam Kış İndirimlerinde henüz açıklanan fiyatlar bulunmuyor. Ekim ayında başlayan Cadılar Bayramı indirimleri ile birlikte Sonbahar indirimleri ve Kış indirimleri bir bütün olarak alındığında Steam’in en uzun indirim periyodu olarak gösteriliyor.

Oyuncular için avantajlı bir döneme dönüşen bu 3 ay içerisinde birçok oyunda büyük indirimler gerçekleştiriliyor. Ayrıca bu yıl bazı oyunculara gizemli kartlar (Mysterious Card) gönderildiği açıklandı. Henüz bu kartlar hakkında bir açıklama yapmayan Valve, kartların nasıl kullanıldığı ve ne için kullanılacağını önümüzdeki günlerde açıklaması bekleniyor.

Tüm indirimler ve Steam hakkında çok daha fazlası için Gamer in Turkey sayfasını takipte kalın.