Ana Sayfa PC Steam Yaz İndirimlerinde 10 TL Altına Oyun Tavsiyesi

Steam Yaz İndirimlerinde 10 TL Altına Oyun Tavsiyesi

312
0
Steam Yaz İndirimlerinde 10 TL Altına Oyun Tavsiyesi
Steam Yaz İndirimlerinde 10 TL Altına Oyun Tavsiyesi

Dünya’nın en çok tercih edilen oyun platformlarından biri olan Steam, indirim dönemleriyle birçok oyuncuyu sevindiriyor. En çok beklenen indirim dönemlerinden biri olan Yaz İndirimleri ise geçtiğimiz günlerde başladı. Steam Yaz İndirimlerinde pek çok oyunu oldukça uygun fiyata almanız mümkün. %95’e varan indirimlerde kütüphanenizi genişletebilir ve sisteminiz yeterli olmasa da geleceğe yatırım yapabilirsiniz.

İndirimler kapsamında birçok kaliteli oyunun fiyatı da 10 TL’nin altına düşmüş durumda. Biz de 10 TL altına alabileceğiniz 10 adet oyunu listelemeye karar verdik. İşte sizin için birkaç tavsiye:

1) Human: Fall Flat (%60 İndirim = 9,60 TL)

Havada asılı kalan hayali mekanlarda geçen bir platform türü bulmaca oyunu. Arkadaşlarınızla beraber 8 kişiye kadar ekip oluşturarak eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. İçerisinde çeşitli oyunlar bulunan yapım atölye desteğini de sağlıyor. Bu sayede sınırsız içerik sağlanmış oluyor.

Buraya tıklayarak mağaza sayfasına ulaşabilirsiniz.

2) theHunter: Call of the Wild (%76 İndirim = 7,68 TL)

Bu oyun size oldukça gerçekçi bir oynanış sağlıyor. Harika bir atmosfer eşliğinde avcılık deneyimi elde edebilirsiniz. (Avcılık spor değildir.) Oldukça güzel görüntülere tanık olabileceğiniz oyunda açık dünyada dolaşarak keşif yapmaya başlayın. Arkadaşlarınızla beraber eşsiz bir maceraya atılabilirsiniz.

Her bir av için farklı türlerde ekipman kullanmanız gerekecek. Çeşitli tüfeklerden ok ve yaylara kadar birçok farklı mühimmat oyunda mevcut. Ateş ederken ise rüzgarın hızı gibi faktörleri hesaba katmanız gerekecek.

Buraya tıklayarak mağaza sayfasına ulaşabilirsiniz.

3) Dishonored (%70 İndirim = 8,69 TL)

Bethesda tarafından yayınlanan Dishonored oldukça popüler bir oyun. Gizlilik/aksiyon ögelerini barındıran oyun bu türün öncülerinden biri. Farklı oynanışı, sıradan olmayan görevleri, sinematik sahneler ve grafik kalitesiyle adından söz ettiren bir oyun.

Oyunda kullanabileceğiniz pek çok silahın yanında büyülü güçleriniz de mevcut. Bunları kendi oyun tarzınıza göre özelleştirmeli ve kullanmalısınız. Gizlilik temalı bir oyunda bu kadar seçeneğin sunulmuş olması oldukça olumlu yorumlanabilir.

Buraya tıklayarak mağaza sayfasına ulaşabilirsiniz.

4) This War of Mine (%75 İndirim = 7,75 TL)

This War of Mine oyununda elit bir asker olarak değil, yemek ve ilaç yokluğu çeken ve sürekli olarak keskin nişancılar ve saldıran yağmacıların tehlikesi ile karşı karşıya olan, kuşatma altındaki bir şehirden kurtulmaya çalışan bir grup sivili oynuyorsunuz. Oyun tamamen yeni bir açıdan görülen bir savaş deneyimini sunuyor. Ayrıca oyunun eğitim için kullanılması yönünde adımlar atıldığını da hatırlatalım.

This War of Mine’da üreterek, ticaret yaparak ve hayatta kalanlara bakarak yaşamınızı sürdürmeye çalışıyorsunuz. Gece boyunca hayatta kalmanıza yardımcı olacak maddeleri toplayabilirsiniz, tabii ki yaralanma ve ölme riskini göze almanız gerekiyor. Gündüzleri de takas ve evinizde çeşitli geliştirmeler yapabiliyorsunuz.

Buraya tıklayarak mağaza sayfasına ulaşabilirsiniz.

5) Metro 2033 Redux (%75 İndirim = 7,75 TL)

Metro 2033 apokaliptik bir gelecekte geçiyor. 2013’te dünya, neredeyse tüm insanlığı yok eden ve dünya yüzeyini zehirli bir çorak araziye dönüştüren kıyamet benzeri bir olayla harap oldu. Hayatta kalan bir avuç insan, Moskova’nın yeraltı derinliklerine sığındı ve insan uygarlığı yeni bir Karanlık Çağa girdi.

Yıl 2033. Bir neslin tamamı yer altında doğup büyüdü ve kuşatılmış Metro İstasyonu Şehirleri hayatta kalmak için mücadele ediyor, hem birbirleriyle hem de dışarıda bekleyen mutant canavarlarla.

Ayrıca devam oyunu olan Metro: Last Light da indirime girerek 7,75 TL fiyat etiketiyle satılıyor. Buraya tıklayarak oyuna erişebilirsiniz. Buraya tıklayarak da Metro 2033 Redux’ın mağaza sayfasına ulaşabilirsiniz.

6) Little Nightmares (%75 İndirim = 7,75 TL)

Little Nightmares, sizi çocukluk korkularınızla yüzleştirecek olan karanlık bir hikayeye sahip tuhaflıklarla dolu bir oyun. Karakteriniz Six’in bu korkunç mekandan kaçmasına yardım etmeniz gerekiyor. Burada onu mideye indirmek isteyen sapkın ruhlar bulunuyor.

“Six’in Ağız’dan kaçmasına yardım et – burası, mideye indirecekleri bir sonraki avın peşinde olan ruhların yaşadığı engin, gizemli bir kanaldır… Yolculuğunda ilerledikçe, seni kaçış yolunu bulmak zorunda olduğun bir hapishaneye ve eğleneceğin bir oyun alanına sokan dünyanın en rahatsız edici oyuncak bebek evini keşfet. Hayal gücünün sınırlarını ortadan kaldırmak için içindeki çocuğu uyandır ve çıkış yolunu bul!”

Buraya tıklayarak mağaza sayfasına ulaşabilirsiniz.

7) Hello Neighbor (%84 İndirim = 8,00 TL)

Komşunuzdan şüphelendiğiniz ve evini gizlice aramak istediğiniz oldu mu hiç? Eğer olduysa bu oyun tam size göre. Komşunuzun evine gizlice girerek sakladığı sırları açığa çıkarmaya çalışın.

“Hello Neighbor komşunuzun evine gizlice girerek onun bodrumunda sakladığı sırları açığa çıkarma üzerine olan gizli bir korku oyunudur. Her hareketinizden öğrenebilen gelişmiş bir yapay zekaya karşı oynayın. Pencerelerden tırmanmayı seviyor musunuz? Ayı kapanına hazırlıklı olun. Kaçmaya mı çalışıyorsunuz? O bir kestirme bulacaktır.”

Buraya tıklayarak mağaza sayfasına ulaşabilirsiniz.

8) Limbo (%85 İndirim = 2,70 TL)

Playdead tarafından geliştirilen oyun şimdiden bir klasik olarak gösteriliyor. Platform/bulmaca türüne yeniden hayat veren oyunlar arasında yer alan Limbo, sizi oldukça etkileyici bir hikayenin içerisine sokacak. Çeşitli bulmacaları çözerek ilerlemeniz gereken oyunda türlü türlü tehlikelerle karşı karşıya kalacaksınız.

Buraya tıklayarak mağaza sayfasına ulaşabilirsiniz.

9) Tomb Raider (%80 İndirim = 6,99 TL)

Lara Croft’un hikayesini yeniden keşfetmeye ne dersiniz? Serinin önceki tüm oyunlarını oynamışsanız dahi bu oyun sizi hikaye olarak içine çekebilir. Çünkü hikaye en başından başlıyor ve Lara Croft bu oyunda bir profesyonel değil, tamamen acemi bir kaşif. Kaliteli grafikleri ve seslendirmesiyle oyun sizi içine çekecek. Atmosfer ise oldukça etkileyici. Oyun içerisinde maceradan maceraya koşuştururken güzel manzaraları seyretmeyi ihmal etmeyin.

Buraya tıklayarak mağaza sayfasına ulaşabilirsiniz.

10) Shadow Tactics: Blades of the Shogun (%85 İndirim = 8,85 TL)

İzometrik oyunları seviyorsanız ve kendinize yeni bir heyecan arıyorsanız bu oyun sizi heyecanlandırabilir. Gizlilik ve stratejiyi ön plana çıkaran oyunda çeşitli karakterleri aynı anda yönlendirerek bölümleri geçmeye çalışacaksınız. Kimseye yakalanmamanız gerektiğini unutmayın. Kendi stratejinizi belirlemenize olanak sağlayan oyunda pek çok farklı çözüm bulunuyor. Bu sayede herkes özgün bir oyun deneyimi yaşayabiliyor.

Buraya tıklayarak mağaza sayfasına ulaşabilirsiniz.