Ana Sayfa Konsol The Callisto Protocol Sistem Gereksinimleri Yayınladı

The Callisto Protocol Sistem Gereksinimleri Yayınladı

89
0
The Callisto Protocol Sistem Gereksinimleri Yayınladı

The Callisto Protocol sistem gereksinimleri yayınladı! Dead Space’in geliştirdiği olduğu hayatta kalma ve korku oyunu The Callisto Protocol,  oyuncular ile buluşmadan önce yeni bir haber paylaştı. Steam sayfasında oyunun sistem gereksinimleri açıklandı.

Duhamel, oyunun gelecek ayki çıkışında başkahraman Jacob Lee’yi canlandıracak. Striking Distance’ın CEO’su Glen Schofield daha önce Eurogamer’a The Callisto Protocol’ün Dead Space’ten çok daha korkunç bir oyun olacağını söylemişti. Bu yüzden Duhamel’i mümkün olduğunu hiç düşünmediğiniz bir şekilde görmeyi bekleyin.

The Callisto Protocol Sistem Gereksinimleri Yayınladı

Ne de olsa geliştiriciler The Callisto Protocol’de ölmenizi istiyor. Hatta eğer tüm ölüm animasyonlarını görürseniz özel bir başarım bile edinebiliyorsunuz. Bu ölümlere gelince, oyunun sezon geçişinin bir parçası olarak ileride daha fazlası eklenecek. Striking Distance’ın sözleriyle, burada “korku esir almaz”.

Yıllardır eşi benzeri olmayan en iyi uzay-korku oyunlarından biri olan Dead Space’in yaratıcılarından Glen Schofield’ın yeni oyunu The Callisto Protocol’un oyunseverler ile buluşmasına birkaç gün kaldı. PUBG Corp altında kurulan Striking Distance Studios’un ilk yapıtı olan oyunun sistem gereksinimleri açıklandı. Haziran’da ön siparişe açılan oyunun minimum ve önerilen sistem gereksinimleri sizler için aşağıda paylaştık.

Minimum Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows 10/11

İşlemci: Intel i5-8400 ya da Ryzen 5 2600

Ram: 8 GB

Ekran Kartı: GeForce GTX 1060 veya Radeon RX 580

DirectX: DirectX 11

Depolama: 75 GB

Notlar: 64- bit işlemci ve işletim sistemi

Önerilen Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows 10/11

İşlemci: Intel i7-8700 ya da Ryzen 5 3600

Ram: 16 GB

Ekran Kartı: GeForce GTX 1070 ya da Reon RX 5700

DirectX: DirectX 12

Depolama: 75 GB

Notlar: SSD önerilir, 64-bit işlemci ve işletim sistemi

The Callisto Protocol Sistem Gereksinimleri Yayınladı

The Callisto Protocol’ün yayın öncesi tanıtımının büyük bir kısmının oyunun en önemli satış noktası olarak ölüm ve katliam koleksiyonuna odaklandığını söylemek yanlış olmaz. Aslında, oyun o kadar korkunç olacak ki, oyunun Japon versiyonu iptal edildi. Umarız, yukarıda belirtilen resmi sistem gereksinimlerin yanı sıra bir çift pantolonunuz da vardır.

ABD’li oyun şirketi Striking Distance Studios tarafından üretilen The Callisto Protocol oyunu 2 Aralık Cuma günü: Plastation 4, Xbox Series, Xbox One, Xbox X ve S serileri ve Epic Games Store üzerinden satışa çıkarılacaktır.