Ana Sayfa Konsol Vampire the Masquerade: Bloodlines 2 Ertelendi!

Vampire the Masquerade: Bloodlines 2 Ertelendi!

284
0
Vampire the Masquerade: Bloodlines 2 Ertelendi!
Vampire the Masquerade: Bloodlines 2 Ertelendi!

Vampire the Masquerade: Bloodlines 2, bir kez daha ertelendi. İlk olarak 2020 yılında çıkış yapacağı belirtilen oyun son olarak 2021’e ertelenmişti. Ancak oyun için resmi bir çıkış tarihi belirtilmese de 2022 yılında yayınlanacağı açıklandı. Ayrıca oyunla ilgili açıklanan detaylar ve haberler, bizlere oyunla ilgili pek umut vermiyor.

Vampire the Masquerade: Bloodlines 2

Vampire the Masquerade: Bloodlines 2

“Tehlikeli ve bir o kadar da cezbedici karakterler ve gruplarla dolu bir kent olan Seattle’da bambaşka bir deneyim yaşa. Artık kült haline gelmiş klasiğin devamı olan bu içerikte yaptığın seçimler, hayata geçirdiğin planlar ve çevirdiğin entrikalarla güç dengesini değiştirebilirsin.”

Seattle’ı yönetenler hep vampirler olmuştur. Kan ticaretini ele geçirme savaşında rakip vampir grupları içinde tarafını seç. Dilersen gaddar ve amansız, dilersen ince ruhlu ve baştan çıkarıcı olabilirsin. Vampir topluluğunda yükselmek için cezbetme, kurnazlık, dehşete düşürme ve yoldan çıkarma gibi becerilerini kullan.

Buraya tıklayarak oyunun Steam sayfasına erişebilirsiniz.

Vampire the Masquerade: Bloodlines 2 El Değiştiriyor

Vampire the Masquerade: Bloodlines 2

Oyunun resmi Discord sunucusu üzerinden açıklama yapan Paradox farklı bir detay daha açıkladı. Oyunun ertelenmesiyle birlikte duyurulan diğer gelişme ise geliştirici ekibin değişmesi oldu. Vampire the Masquerade: Bloodlines 2 uzun zamandır Hardsuit Labs tarafından geliştiriliyordu. Ancak Paradox, oyunun Hardsuit Labs’tan alındığını duyurdu. Yeni geliştirici firmanın da ilerleyen günlerde açıklanacağı belirtildi.

Paradox Tarafından Yapılan Duyuru

Vampire the Masquerade: Bloodlines 2 Erteleme Duyurusu

“Günaydın, fark ettiğiniz gibi bir süredir sessiz kaldık. Bu bağlamda sizler için yapacağımız ilk haberimiz Vampire the Masquerade: Bloodlines 2‘nin hala geliştirme aşamasında olduğudur. İkinci olarak Hardsuit Lab ekibi artık Bloodlines 2’nin geliştirilmesinde öncülük etmeyeceğine dair zor bir karar aldık. Bu da oyunu daha önce planladığımız gibi 2021 yılı içerisinde çıkaramayacağımız anlamına geliyor. Şu anda yeni bir çıkış tarihi belirleyemediğimiz için şimdilik ön siparişleri kabul etmeyi bırakmaya karar verdik.

Hardsuit Lab’a çabalarından dolayı ve projede sıkı sıkıya çalışmalarından dolayı teşekkür etmek istiyoruz. Stüdyo oyunun temellerini atma konusunda muazzam bir iş çıkarttı ve umarım Bloodlines 2’ye olan katkılarını takdir edersiniz. Oyunun geliştirme aşaması boyunca verdiğiniz destek için teşekkür ederiz. Mümkün olan en kısa sürede Bloodlines 2’nin gelecekteki geliştirme ekibini sizlere bildireceğiz.”