Ana Sayfa PC Fortnite’a Kasırgalar Geliyor!

Fortnite’a Kasırgalar Geliyor!

153
0
fortnitea-kasirgalar-geliyor

Fortnite’a Kasırgalar Geliyor! Battle royale türünün en popüler yapımlarından biri olan Fortnite, geçtiğimiz günlerde 2. Bölümünü tamamladı. Yeni bölüm ile oyuna birçok yenilik getirmeye hazırlanan Epic Games heyecanı arttırmaya devam ediyor.

fortnitea-kasirgalar-geliyor-2

Fortnite’da kasırgalarla taş taş üstünde kalmayacak!

Twitter’da Mang0e isimli kullanıcının yaptığı sızınıya göre Fortnite’a kasırga mekaniği ekleniyor. Sızıntıda yer alan ayrıntılarda kasırgaların oluşmasının 25 saniye sürecek ve 8 dakika boyunca harita içerisinde kalacağı dile geitrdi. Beklenildiği gibi kasırgalar harita üzerinde tüm objeleri kaldırıp fırlatacak. Oyun dosyasında şimdilik tek bir kasırganın olduğu ancak ilerleyen zamanlarda yenilerinin de ekleneceği belirtildi.

Fortnite’a Kasırgalar Geliyor! Epic Games tarafından sızıntı ile ilgili ise henüz bir açıklama yapılmış değil. Yeni bölüm üzerinde çalışmalarını sürdüren Epic Games bütün odağını o tarafa vermiş gözüküyor. İlerleyen günlerde Fortnite’a eklenecek olan yenilikler hakkında açıklamaların yapılması da bekleniyor. Fortnite ve çok daha fazla Battle Royale oyun haberleri için Gamer in Turkey sayfasını takipte kalın.