Ana Sayfa PC Overwatch 2 Ocak’a Kadar Ücretsiz!

Overwatch 2 Ocak’a Kadar Ücretsiz!

141
0
overwatch-2-ocaka-kadar-ucretsiz

Overwatch 2 Ocak’a Kadar Ücretsiz! Blizzard’ın sevilen oyunlarından Overwatch Noel Bayramı etkinliğini başlattı. Her yıl oyun severlere yeni yıl öncesi büyük sürprizler yapan Overwatch bu yılda Noel bayramı boyunca oyunu ücretsiz olarak oyunculara sunacağını açıkladı. Oyun 2 Ocak tarihine kadar ücretsiz olarak deneyimlenebilecek. Bu etkinlik boyunca oyuncular tüm özelliklerden yararlanabilecek.

Overwatch 2 Ocak’a Kadar Ücretsiz!

Yeni yılın ilk günlerine kadar Overwatch ücretsiz!

Noel Bayramı etkinliği kapsamında tüm karakterlere, haritalara ve oyun modlarına erişimde ücretsiz olacak. Ayrıca oyuna yeni başlayan bir oyuncu gibi seviye atlaması, karakter kişiselleştirmesi ve loot box açma seçenekleri de aktif olacak. Bu süreç sonunda oyunu satın alma durumunda hesapta yer alan tüm içeriklerde korunabilecek. Satın alım ile birlikte oyuncular ücretsiz süreçte elde ettikleri tüm hakları kullanabilecekler.

Overwatch 2 Ocak’a Kadar Ücretsiz!Overwatch 2 Ocak’a Kadar Ücretsiz!

Overwatch’un ücretsiz süreci PC, Xbox ve PlayStation üzerinde geçerli olacak. Bu etkinkik boyunca PC kullanıcıları Battle.net üzerinden, Xbox oyuncuları Xbox Live Gold üyeliği ile, PlayStation kullanıcıları ise PlayStation Plus aboneliğine sahip kolması gerektiğini de hatırlatalım. Overwatch’un Winter Wonderland 2021 etkinliğinin tanıtım videosuna bağlantıya tıklayarak erişim sağlayabilirsiniz. Noel bayramı etkinliği dışında yeni yılın ilk günleri ile oyuna birçok yeniliğin dahil edilmesi bekleniyor. Ayrıca 2022 yılı ile birlikte Blizzard tarafında oyuna yeni modların gelmesi de beklentiler arasında yer alıyor. Overwatch ve çok daha fazlası için Gamer in Turkey sayfasını takipte kalın.