Ana Sayfa Espor Virtus Pro’dan Yeni CSGO Kadrosu Geldi!

Virtus Pro’dan Yeni CSGO Kadrosu Geldi!

552
0
Virtus Pro’dan Yeni CS GO Kadrosu Geldi!
Virtus Pro’dan Yeni CS GO Kadrosu Geldi!

Virtus Pro’dan Yeni CS GO Kadrosu Geldi! Bir süredir dağılacağı yönünde haberler yapılan Virtus.pro takımının önümüzdeki yıl da turnuvalarda yer alacağı açıklandı. Geçtiğimiz günlerde yapılan açıklama ile Counter Strike: Global Offensive’nin efsane takımı yeni kadrosunu duyurdu.

Efsane takımlar listesinde her zaman yer bulan Polonya’lı ekibin kadrosunda önemli değişiklikler olacak. Counter Strike denilince akla ilk gelen isimlerden olan Filip ‘neo’ Kubski 4 yıl süren Virtus.pro macerasını sonlandırdığını açıkladı. Counter Strike 1.6, Counter Strike: Source gibi oyunlarda en iyi oyuncu ünvanına sahip olan ismin 31 yaşına geldiğini ve rekabetçi arenada devam edip etmeyeceğini bilmediği belirtildi.

Virtus.pro için bir diğer sürpriz ise takımın en önemli oyuncusu aynı zamanda yüzü olan Jaroslaw ‘pashaBiceps’ Jarzabowski’nin artık Virtus.pro için oynamayacak olması oldu. Geçtiğimiz yılın ortasından beri ayrılık sinyalleri veren yıldız oyuncu geçtiğimiz günlerde ayrılığını açıkladı. pashaBiceps’in Virtus’un yönetim ekibine katılabileceği de söylentiler arasında yer alıyor.

Virtus Pro’dan Yeni CS GO Kadrosu Geldi! Takıma atılan yeni oyunculara bakacak olursak Mousesports takımından yıldız oyuncu Janusz ‘Snax’ Pogorzelski eski takımı Virtus’a geri dönüş yapacak. Ayrıca Snax’in yanı sıra Pawel ‘byali’ Bielinski’de yeni sezonda Virtus forması giyecek. Tecrübeli isimlerin yanı sıra yetenekli genç oyuncular Michal ‘Snatchie’ Rudzki ve Michal ‘Michu’ Müller ile de anlaşıldığı açıklandı. Takımın en yeni üyesi olarak ise AGO Esports takımından gelen Mateusz ‘TOAO’ Zawistowski adı açıklandı.

Virtus.pro’nun bu kadro ile eski günlerine dönüp dönemeyeceği merak edilen konular arasında yer alıyor.