Ana Sayfa PC Apex Legends Sezon 9 Titanfall Rüzgarları Esecek!

Apex Legends Sezon 9 Titanfall Rüzgarları Esecek!

215
0
apex-legends-sezon-9-titanfall-ruzgarlari-esecek

Apex Legends Sezon 9 Titanfall Rüzgarları Esecek! Titanfall içerikleri ile Apex Legends 9. Sezonunda büyük bir güncellemeye hazırlanıyor. Sevilen Battle Royale, Apex Legends’ta oldukça eğlenceli bir sezon ile oyuncularını eğlendirecek gibi görünüyor.

Apex Legends’ın yazarı Ashley Reed, BrownGirlGamerCode’un bir panelinde Titanfall ve Apex Legends’ın birbirine çok yakın olduğunu söylemişti. Apex Legends Titanfall serisindeki büyük savaşın sonrasını konu almakta. Fakat Reed, Titanfall için tasarlanan evreni Apex Legends’a uyarlama konusunda kararlı olduğunu dile getiriyor.

apex-legends-sezon-9-titanfall-ruzgarlari-esecek-2

Apex Legends’ın 9. sezon için teması Titanfall olacak. Bundan dolayı Titanfall haritaları, kostümleri ve robotları görmek pek de şaşırtıcı olmayacaktır. Apex Legends’ın 9. sezonunun 4 Mayıs 2021 tarihinde yayınlanacağı düşünülüyor. Bunu yanında oyunda birçok anlamda ciddi entegrasyon çalışmalarının yapıldığı belirtilmekte.

Gökten Yağan Titanlara Hazırlıklı Olun

Respawn, oyun içindeki denge unsurlarını bozmadan titanlar eklemenin çok zor olduğunu fakat birçok yolunu aradığını söyledi. Titanları oyuna entegre edebilmek için binlerce prototip geliştirdiğini de dile getirdi. Fakat devasa ölüm robotlarını şimdilik oyuna eklemenin imkansız olduğunu belirtti.

apex-legends-sezon-9-titanfall-ruzgarlari-esecek-3

Apex Legends Sezon 9 Titanfall Rüzgarları Esecek! Fakat birkaç kullanıcı Reddit’te yaptığı açıklamalara göre sadece titanların bulunduğu bir maç tipi hazırlandığını söylüyor. Apex Legends’ın içine direkt olarak titanları eklemek yerine ‘’maç tipi ya da oyun modu’’ geleceğini iddia ediyor. Oyuna silah ve kostüm dışında hangi Titanfall modülleri ekleneceği belirsizliğini koruyor. Fakat 9. sezonunda binlerce Titanfall özelliğini Apex Legends’ta bir arada görmek mümkün olacak. Apex Legends ve çok daha fazlası için Gamer in Turkey sayfasını takipte kalın.