Ana Sayfa PC Assassin’s Creed: Valhalla 17 Kasım’da Çıkıyor!

Assassin’s Creed: Valhalla 17 Kasım’da Çıkıyor!

292
0
assassins-creed-valhalla-17-kasimda-cikiyor

Assassin’s Creed: Valhalla 17 Kasım’da Çıkıyor! Ubisoft geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiği Ubisoft Forwad etkinliğinde yeni Asssassin’s Creed oyunu olan Valhalla hakkında resmi açıklamalar yayınladı. Yepyeni bir Assassin’s Creed teması ile karşımıza çıkacak olan Ubisoft yapımı oyunun çıkış tarihi yaklaştı. Geçtiğimiz serilerde Antik Mısır, Roma İmparatorluğu gibi tarihin farklı zamanlarında geçen oyun bu sefer gerek coğrafi açıdan gerekse tarih açısından bambaşka bir yere gidiyor. Oyuncuları bir Vikinge çevirecek olan oyunun çıkış tarihi ise 2020 Kasım ayı olarak gösterildi.

Yeni oyunda dikkatleri çeken ilk şeylerden biri Raid sistemi oluyor. Valhalla ile gelecek bu özellik ile düşman köylerini yağmalamak mümkün olacak. Oyun içerisinde savaş alanında oyuncular daha çok yer alacak. Oyun içerisinde göze çarpan bir diğer özellik ise çift elli dövüş sistemi. Assassin’s Creed: Valhalla da iki elinizi de silah kullanımına izin verilecek. Yani hanhi elinize hangi silahın alınacağına siz karar vererek dövüş sisteminizi değiştirebileceksiniz.

Assassin’s Creed: Valhalla için dikkat çeken ancak pek sevindirici olmayan bir haber daha yer alıyor. Oyun tanıtımında paylaşılan videonun bazı kısımları ciddi FPS düşüşlerine engel olamıyor. Oyunun geliştirme sürecinde olduğu düşünüldüğünde bu FPS düşüşlerinin normal olduğunu söyleyebiliriz.

Assassin’s Creed: Valhalla 17 Kasım’da Çıkıyor! Serinin en son oyunu olacak olan Assassin’s Creed: Valhalla, 17 Kasım 2020 tarihinde resmi olarak çıkış yapacak. Epic Games Store üzerinden ön siparişe açık olan oyunun standart versiyonu 269 TL olarak fiyatlandırılırken, Gold Edition 449 TL, Ultimate Edition ise 495 TL olarak fiyatlandırılacak. Ülkemizde de dünya ile aynı anda satışa sunulacak olan oyunun nasıl ses getireceği merak edilen konular arasında yer alıyor. Assassin’s Creed: Valhalla ve çok dah fazlası için Gamer in Turkey sayfasını takipte kalın.