Ana Sayfa PC Epic Games Store, 3 Oyunu Ücretsiz Yaptı!

Epic Games Store, 3 Oyunu Ücretsiz Yaptı!

305
0
Epic Games Store, 3 Oyunu Ücretsiz Yaptı!
Epic Games Store, 3 Oyunu Ücretsiz Yaptı!

Epic Games Store’da ücretsiz oyun kampanyası devam ediyor. Geçtiğimiz birçok ödül kazanmış olan Hue isimli oyun ücretsiz hale gelmişti. Ancak bu hafta birden fazla oyun Epic Games Store tarafından ücretsiz hale getirildi. 3 farklı türün temsilcileri olan bu oyunlar; Killing Floor 2, Lifeless Planet ve The Escapists 2.

Oyunlar Epic Games Store üzerinde, 16 Temmuz saat 18.00’a kadar ücretsiz olacak. Oyunları kütüphanenize eklediğiniz takdirde sonsuza kadar sizin olacak. Bu sayede oyunları dilediğiniz gibi oynayabileceksiniz.

Killing Floor 2

epic-games-store-3-oyunu-ucretsiz-yapti-2

Killing Floor 2, arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirebileceğiniz bir aksiyon/korku oyunu. FPS kamerasıyla oynadığınız oyun Left 4 Dead oyunlarını fazlasıyla andırıyor. İsterseniz 6 kişilik ekip oluşturarak görevleri yapabilirsiniz. İsterseniz de 12 kişilik VS modunu oynayabilirsiniz.

Oyun grafikleriyle pek öne çıkmasa da kötü olduklarını söylememiz mümkün değil. Üzerinize akın eden çeşit çeşit yaratıkları ve katilleri yok ederek hayatta kalmaya çalışacaksınız.

“KILLING FLOOR 2’de oyuncular, Horzine Corporation’ın art niyetli unsurlarınca yaratılan Zed adı verilen korkunç katillerin işgal ettiği Avrupa kıtasına iner. 6 kişilik Eşli oyun modu ve 12 kişilik VS modu ile Zed katliamlarıyla dolu bir kargaşa.”

Buraya tıklayarak oyunu ücretsiz olarak alabilirsiniz.

Lifeless Planet

epic-games-store-3-oyunu-ucretsiz-yapti-2

Lifeless Planet ile gizemleri ortaya çıkarmaya çalışacaksınız. Oyunu oynarken aklınızda sürekli sorular canlanacak. Aksiyon ve macera türünü farklı bir şekilde değerlendiren Lifeless Planet tek kişilik oynanışıyla dikkatinizi çekebilir.

“Bir astronot uzak bir gezegende yaşam ararken terk edilmiş bir Rus kasabası keşfeder. Gizemli bir genç kadın onu tuhaf, ölümcül ve doğaüstü bir hadiseden kurtarana kadar görevinin bir aldatmaca olduğundan şüphelenir… Lifeless Planet, nostaljik bir bilim kurgu hikâyesi ve klasik aksiyon-macera tadında muhteşem ortamlar sunan, üçüncü şahıs aksiyon-macera oyunudur.”

Buraya tıklayarak oyunu ücretsiz olarak alabilirsiniz.

The Escapists 2

epic-games-store-3-oyunu-ucretsiz-yapti-2

Dünyanın en zorlu hapishanelerinden kaçmaya hazır mısın? Üret, Çal, Dövüş ve Kaç! The Escapists 2’de bir mahkumun hayatını yaşarken dünyanın en iyi korunan hapishanesinden kaçma zamanı geldi. Çok oyunculu oynanışı desteklediğini de hatırlatalım. Bu sayede arkadaşlarınızla beraber özgürlüğünüz için plan yapabilirsiniz. Kaçmak için gerekenlere sahip misin?

“Dünyanın en zorlu hapishanelerinden kaçmak için her şeyi riske et. Şimdiye kadarki en büyük hapishaneleri keşfet! Hapishane kurallarına uyman, yoklamaya katılman, hapishane işleri yapman, sıkı rutinleri uygulaman ve bu sırada özgürlüğe ulaşma planını geliştirmen gerekiyor!”

Buraya tıklayarak oyunu ücretsiz olarak alabilirsiniz.