Ana Sayfa Konsol Ubisoft Forward Etkinliğinde Yeni Oyunlar Tanıtıldı!

Ubisoft Forward Etkinliğinde Yeni Oyunlar Tanıtıldı!

321
0
Ubisoft Forward Etkinliğinde Yeni Oyunlar Tanıtıldı!
Ubisoft Forward Etkinliğinde Yeni Oyunlar Tanıtıldı!

Ubisoft, ilk olarak Assassin’s Creed Valhalla’yı duyurarak oyuncuları heyecanlandırmıştı. Uzun zamandır yapılması istenen Viking temalı Assassin’s Creed oyununun çıkacağını öğrenen herkes oldukça mutlu ve meraklı bir hal aldı. Onun öncesinde ise Watch Dogs Legion’un oynanışına dair detaylara yer verildi. Geçtiğimiz günlerde de yeni bir ücretsiz battle royale oyunu Hyper Scape duyurulmuştu. Oyuncuların gündeminde uzun süredir yer alan Ubisoft, 12 Temmuz Pazar günü oldukça büyük bir etkinlik gerçekleştirdi. “Ubisoft Forward” isimli etkinlikten önemli kısımları sizler paylaşıyoruz.

Ubisoft’un ilk çevrim içi etkinliği olan Ubisoft Forward gerçekleştirildi. Etkinlikle ilgili yapılan açıklamalar ise oldukça dikkat çekiciydi. Söylenenlere göre pek çok oyunun tanıtılacağı etkinlikte büyük markalarla ilgili detaylı bilgiler de verilecekti. Verildi de. İşte açıklamalardan birkaçı.

Assassin’s Creed Valhalla

Ubisoft’un oyun sektörüne kattığı en büyük değerlerden biri olan Assassin’s Creed serisinin yeni çıkacak olan oyunu hakkında önemli bilgiler verildi. Topluluğun büyük bir kesimi tarafından uzun zamandır çıkması beklenen Viking temalı Assassin’s Creed oyunu bu yıl içerisinde oyuncularla buluşacak.

Assassin’s Creed Valhalla, 17 Kasım 2020’de çıkış yapacak. Oyun PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X platformlarına gelecek. Oynanış videosu da yayınlanan oyunun ön siparişe açık olduğunu da hatırlatalım. Oyun Epic Games Store, UPlay üzerinden satın alınabiliyor. Standart Edition’ın fiyatı 269 TL iken, Gold Edition 449 TL ve Ultimate Edition 495 TL olarak karşımıza çıkıyor.

Watch Dogs: Legion

Watch Dogs, serinin ilk oyunuyla beraber büyük bir heyecanı da getirmişti. Oyun hakkında yapılan açıklamalar insanların “hype trenine” binmelerine sebep olmuştu. Ancak oyun yayınlandıktan sonra pek çok insan hayal kırıklığına uğradı. Serinin ikinci oyunu da büyük beklentiler oluşturmuş ancak Ubisoft bu oyundan da bekleneni elde edememişti. Üçüncü oyun olan Watch Dogs: Legion ile birlikte Ubisoft verdikleri emeğin karşılığını almak istiyor gibi duruyor.

Oynanış konusundaki çeşitliliği, oyun dünyasında adından bir hayli söz ettirecek mekanikleri ve hikayesiyle birlikte çok iyi bir oyun olması beklenen Watch Dogs: Legion bu yıl oyuncuların karşısına çıkacak. Oyunun çıkış tarihi açıklandı. 29 Ekim 2020 tarihinde çıkış yapacak olan oyun, PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X platformlarına gelecek. Fiyatına baktığımızda ise Epic Games Store ve UPlay’den ön siparişe açık olan oyunun, Standart Edition fiyatı 269 TL, Gold Edition 449 TL ve Ultimate Edition 495 TL olarak karşımıza çıkıyor.

Far Cry 6

Bir süredir adından söz edilmeyen Far Cry serisinin yeni oyunu da bu etkinlikle birlikte duyurulmuş oldu. “Far Cry 6” olarak isimlendirilen oyun ilk sürprizini yaptı. Breaking Bad dizisi ile oldukça tanınan Giancarlo Esposito oyunun kötü adamı rolünü üstlenecek. Oyunun çıkış tarihi ise 18 Şubat 2021 olarak açıklandı. Epic Games Store ve UPlay’den ön siparişe açık olan oyunun fiyatına göz attığımızda, Standart Edition 269 TL, Gold Edition 449 TL ve Ultimate Edition 495 TL olarak karşımıza çıkıyor.

Hyper Scape

Ubisoft’un yeni oyunlarından biri olarak karşımıza çıkan Hyper Scape bir süre önce duyurulmuştu. Bu etkinlikteyse oynanış videosu yayınlandı. Ücretsiz bir battle royale deneyimi sunan oyun farklı mekanikleri ve Twitch entegrasyonuyla dikkat çekiyor. Oyunu denemek isteyen UPlay’den oyunu ücretsiz olarak kütüphanelerine ekleyebilir ve yine ücretsiz bir şekilde oynayabilirler.

Ubisoft Forward etkinliğinde tanıtılan oyunları Epic Games Store üzerinden sipariş etmeniz mümkün. Aynı zamanda etkinlikle beraber pek çok Ubisoft oyunu da indirime girmiş durumda. Buraya tıklayarak Epic Games Store üzerindeki indirim sayfasına ulaşabilirsiniz. Ayrıca Watch Dogs 2’yi ücretsiz olarak edinme şansınız henüz bitmiş değil. Buraya tıklayarak oyunu kütüphanenize ekleyebilirsiniz.