Ana Sayfa PC Black Desert Türkiye ve MENA Gölgeler Arenası: Battle Royale Sezon Öncesi Etkinlikleri...

Black Desert Türkiye ve MENA Gölgeler Arenası: Battle Royale Sezon Öncesi Etkinlikleri Başlıyor

418
0
Black Desert Türkiye ve MENA Gölgeler Arenası: Battle Royale Sezon Öncesi Etkinlikleri Başlıyor
Black Desert Türkiye ve MENA Gölgeler Arenası: Battle Royale Sezon Öncesi Etkinlikleri Başlıyor

Black Desert Türkiye ve MENA Gölgeler Arenası Etkinlikleri Başlıyor! Gölgeler Arenası’nı çok seven maceracılar, sezon öncesi dönemin ödüllerini almaya çok yaklaştı. Gölgeler Arenası sezon öncesi dönemi ödüllerinin yanı sıra 2 yeni etkinlik ve Black Desert Steam indirimleri maceracıları bekliyor!

Black Desert Gölgeler Arenası: Battle Royale’in sezon öncesi dönemi 24 Ocak-13 Şubat tarihleri arasında devam ediyor. Sezon öncesi dönemi boyunca, önceki tüm ilerlemeler sıfırlanacak ve erken erişim döneminde en az bir maçta boy göstermiş tüm maceracılar, Kamasylve Kutsaması ile ödüllendirilecekler.

Gölgeler Arenası Oynayan Maceracılar Ödüllendirilecek!

Sezon öncesi dönem boyunca en az 30 Gölgeler Arenası: Battle Royale maçına katılmış maceracılar ise hayatta kalma süreleri, toplam rakip öldürme sayıları gibi kategorilerinde puanlanıp Gölgeler Arenası sıralamalarına göre ödüllendirilecekler. Sıralamalarda zirvede yer alan oyuncular özel armağanlara sahip olacaklar. Daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.

Kore Yeni Yılı Kutlamalarıyla Birlikte 2 Yeni Etkinlik Geliyor!

Ayrıca maceracılar, 30 Ocak’tan 13 Şubat’a kadar Kore Yeni Yılı kutlamalarıyla Black Desert Türkiye ve MENA’ya gelecek 2 yeni etkinliğin tadını çıkarabilecekler. “Şans Getiren Lokumlar” etkinlikleriyle maceracılar, Renkli Kore Lokumu yapmak için balık tutarak, toplayıcılık yaparak ve Black Desert dünyasının dört bir yanından canavarları katlederek malzemeler toplayacaklar. Bu etkinliğe katılan maceracılar İnci Kutusu – 2000, Dandelion Silah Kutusu, Ogre Yüzüğü veya diğer özel eşyalara sahip olabilecekler.

1 Şubat – 6 Şubat tarihleri arasında “Altın Hazine Sandığı Bereketi” etkinliği serüvene dahil olacak ve maceracılar, içinde özel eşyalar barındıran Altın Hazine Sandığı kazanmak için mücadelelere dahil olabilecekler. Tüm etkinlikler hakkında ayrıntılı bilgileri burada bulabilirsiniz.

Black Desert Türkiye ve MENA Gölgeler Arenası Etkinlikleri Başlıyor!

Yeni Maceralar ve Maceracılar için Black Desert İndirimleri Yolda!

7 günlük deneme sürümü ile Black Desert evrenine giriş yapabileceğiniz gibi, Black Desert indirimlerinden yararlanarak da bu eşsiz oyun deneyimine sahip olabilirsiniz. Black Desert resmi web sitesinde 30 Ocak – 13 Şubat tarihleri arasında %50 indirim sizleri bekliyor olacak! Ayrıca 4 Şubat – 11 Şubat tarihleri arasında Steam üzerinde gerçekleşecek %50 indirim ile de Black Desert evrenine giriş yapabilirsiniz.