Ana Sayfa PC Shadow Arena Erken Erişimi 21 Mayıs’ta Oyuncularla Buluşuyor

Shadow Arena Erken Erişimi 21 Mayıs’ta Oyuncularla Buluşuyor

306
0
Gamer in tr-shadow-arena-erken-erisimi-21-mayista-oyuncularla-bulusuyor

Shadow Arena Erken Erişimi 21 Mayıs’ta Oyuncularla Buluşuyor! 2020 yılının başından beri Beta sürümleri ile oyun dünyasına sunulan Shadow Arena geçtiğimiz günlerde Final Betası’nı tamamlamıştı. Bunun ardından Pearl Abyss oyunculara oyunun erken erişim tarihini duyurdu. Beta sürümleri sayesinde birçok iyileştirme yapılan oyuna erken erişimle birlikte yeni bir Kahraman eklenecek. 

Pearl Abyss, aksiyon Battle Royale oyunu Shadow Arena’nın 21 Mayıs tarihinde Steam platformundan Erken Erişim ile oyuncularla buluşacağını açıkladı. Oyuncular, bu yılın ilerleyen günlerinde resmi tanıtımından önce oyunun yayın öncesi sürümünün keyfini sürebilecekler. 

Shadow Arena, 40 Kahramanın hayatta kalan tek kişi olmak için birbirleriyle mücadele edeceği şiddetli bir savaş alanı sunmaya devam edecek. Erken Erişim sürümü, Beta testleri aracılığı ile oyunculardan alınan geri bildirimlerinin oyuna uygulanmasıyla birlikte yeni içeriklerin yanı sıra yeni bir Kahraman da tanıtılacak.

Shadow Arena Yayın İzleyicilerinin Sayısı İki Katına Çıktı 

Yapılan birçok global Beta testi ile, Shadow Arena benzersiz aksiyon tarzı ve stratejik oynanışı ile oyun dünyasında sesini duyurdu. Bununla birlikte Final Betası’nda oyundaki birçok unsurun büyük ölçüde iyileştiği ve global oyuncuların oyuna önceki test aşamasından daha aktif katılım sağladığı görüldü. Resmi Twitch kanalındaki canlı akış videolarının toplam görüntülenme sayısı da önceki teste göre iki katına çıktı.

Shadow Arena Erken Erişimi, İngilizce, Endonezyaca, Tay dili ve Türkçe de dahil olmak üzere 14 dilde desteklenecek ve Steam platformundan global olarak ulaşılabilecek.

Erken Erişim tanıtım videosunu buradan izleyin ve daha fazla bilgi için resmi internet sitesi, Discord, Facebook, YouTube ve Twitter‘ı ziyaret edin.