Ana Sayfa PC Torchlight II, Epic Games Store’da Ücretsiz!

Torchlight II, Epic Games Store’da Ücretsiz!

292
0
Torchlight II, Epic Games Store'da Ücretsiz!
Torchlight II, Epic Games Store'da Ücretsiz!

Yılbaşına yaklaşmamızla birlikte birçok farklı platformdan ücretsiz oyun kampanyaları duymaya başladık. Ubisoft ve GOG ile birlikte bu işin öncüsü aslında Epic Games Store oldu. Haftalık ücretsiz oyun kampanyasını yıllardır sürdüren ve bu kampanya kapsamında binlerce oyuncuya kendisini sevdirmiş olan Epic Games, yılbaşında da oyunculara oldukça güzel bir sürpriz yaptı. Aslında bir sürpriz değil toplamda 15 sürpriz desek daha doğru olur.

Epic Games Store, kullanıcıları için Noel Baba rolünü üstleniyora benziyor. Yılbaşı heyecanıyla dolup taşan ve oldukça zor bir yılı geride bırakan tüm oyuncular için oldukça güzel bir kampanya gerçekleştiriyorlar. 17 Aralık’tan, 1 Ocak’a kadar her gün 1 oyun ücretsiz olarak oyunculara dağıtılacak. Epic Games Store üzerinden kütüphanenize hiçbir bedel ödemeden ekleyebileceğiniz bu oyunlara sonsuza kadar sahip olacaksanız ve dilediğiniz zaman indirip oynayabileceksiniz.

torchlight-ii-epic-games-storeda-ucretsiz-2

29 Aralık’ta neredeyse herkesin bilgisayarında bulunan bir kağıt oyununun modifiye edilmiş versiyonu olan Solitairica’yı ücretsiz olarak hediye eden Epic Games Store, bugün eski oyuncuların oldukça aşina olduğu bir tür olan izometrik bakış açısıyla oynanan rol yapma oyunu Torchlight II  adlı oyunu hediye ediyor. 31 Aralık saat 19.00’a kadar Epic Games Store üzerinden bu oyunu ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebilir ve dilediğiniz zaman oynayabilirsiniz.

Torchlight II

Torchlight II, Perfect World Entertainment tarafından yayınlanan bir aksiyon/RPG oyunu. İzometrik kamera bakış açısıyla oynadığınız oyunda çeşitli zindanlara ve farklı mekanlara giderek yaratıklarla savaşıp ganimet toplamaya çalışıyorsunuz. İlk oyunun, Torchlight, üzerine koyarak devam eden Perfect World Entertainment, bu oyunda daha geniş bir dünya ve birçok yeni özellik sunuyor.

torchlight-ii-epic-games-storeda-ucretsiz-2

İlk olarak bahsetmemiz gereken nokta oyunda 4 farklı karakter sınıfının bulunması. Embermage, Outlander, Berserker ve Engineer karakterleriyle her oyuncu kendine özgü bir oynanışa sahip olabiliyor. Farklı stratejiler için oldukça iyi bir seçenek olarak öne çıkıyor.

Torchlight II’de pet sistemi de bulunuyor. Bu sayede kendinizi yalnız hissetmemeniz için ufak bir dost edinebilirsiniz. Ufak dediğime bakmayın, hepsinin oldukça tehlikeli olduğunu söyleyebilirim.

torchlight-ii-epic-games-storeda-ucretsiz-2

Ayrıca oyunu arkadaşlarınızla oynamanız da mümkün. LAN veya internet üzerinden co-op olarak eğlenceyi katlayabilirsiniz. Herkese çeşitli roller vererek tam anlamıyla A Takımı olabilirsiniz. Tank, DPS, Range, Büyü, Şifacı gibi roller edinerek ganimetleri toplamaya başlayın.