Ana Sayfa PC Fortnite Yeni Güncellemesi Yayınlandı!

Fortnite Yeni Güncellemesi Yayınlandı!

451
0
Fortnite Yeni Güncellemesi Yayınlandı
Fortnite Yeni Güncellemesi Yayınlandı

Fortnite Yeni Güncellemesi Yayınlandı! Epic Games geçtiğimiz günlerde Fortnite oyunu için yeni güncellemesini yayınladı. Yeni özelliklerin yanı sıra mobil oyuncular için büyük bir iyileştirme de yeni güncelleme ile oyuna eklendi.

Çapraz platform desteğine sahip olan oyunda mobil platformlar olan Android ve iOS, konsol platformları Playstation 4, Nintendo Switch, Xbox One ve PC üzerinden aynı anda oynamak mümkün. Ancak PC ve mobil platformda karşı karşıya gelen oyunculardan mobil platformdakilerin dezavantajlı olması sorununa Epic Games’ten v7.30 güncellemesi ile çözüm geldi. Yeni güncelleme ile oyuncular artık kontrolcü desteği ile oyunu daha rahat oynayabilecek.

Destek sunulan Bluetooth bağlantısına sahip kontrolcüler ile Fortnite oynamak v7.30 ile mümkün. Bunun yanı sıra Fortnite v7.30 güncellemesi ile birlikte bir çok yenilik ve hata düzeltmesi de oyun severleri bekliyor. Oyuna güncelleme ile eklenen yeni envanter Donduran El Bombası oldu. Bu cephane nadir olarak oyunculara düşecek ve üçlü yığınlar halinde gelecek. Rakibe denk getirilen Donduran El bombası rakibin ayağı ya da aracının tekerleklerini 7 saniye boyunca dondurarak kontrollerini bozuyor.

Fortnite Yeni Güncellemesi Yayınlandı! Fortnite v7.30 güncellemesi ile birlikte oyunda birçok yenilikte yapıldı. Bu yeniliklerden göze çarpanlar arasında yeni Mini Mimar Kupa etkinliği oldu. Bir önceki mini etkinliği ile aynı kurallara sahip olacak etkinlikte tüm rakipler birbirlerinin inşaları da dahil olmak üzere istedikleri düzenlemeleri yapabilecekler. Fortnite v7.30 güncellemesi ve çok daha fazlası için Gamer in Turkey’i takipte kalın.