Ana Sayfa Uncategorized Call of Duty: Vanguard Duyuruldu!

Call of Duty: Vanguard Duyuruldu!

211
0
call-of-duty-vanguard-duyuruldu

Call of Duty: Vanguard Duyuruldu! Geçtiğimiz günler içerisinde tanıtım videosu ile beraber Call of Duty ekibi yeni oyunlarının duyurusunu yaptı. Call of Duty: Vanguard diğer CoD oyunlarına göre sevenlerini ne yazık ki daha az heyecanlandırdı. Çoğu oyuncuya göre bu oyun alışık olduğumuz CoD oyunlarından ve yeni bir şey vadetmiyor. Bu durum ise oyuncularını oldukça mutsuz ediyor. Fakat oyuncuların bu görüşlerine rağmen fragman oldukça güzel görünüyor. Uzun zamandır bu kadar gizem içeren bir CoD ile karşılaşmamıştık.

call-of-duty-vanguard-duyuruldu-3

Call of Duty: Vanguard tanıtım fragmanına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

 

Call of Duty: Vanguard Duyuruldu! Oyunu fragmanı ile ilgili dikkat çekici özelliklerden biri ise sahnenin her değiştiğinde bir yüzün ortaya çıkması. Bu yüzler yalnızca belirli bir açıdan bakıldığında da görülüyor. Bu durum tanıtım fragmanına oldukça değişik bir hava katmış. Çünkü oyuncularını tek etkileyen etmen yalnızca bu yüzler. Ayrıca fragman içerisinde “ACHTUNG!” diye bir kelime ile de karşılaşıyoruz. Bu da Almanca “Dikkat!” anlamına geliyor. Bu durum da oyunun Almanya’da geçeceğini düşündürüyor.

call-of-duty-vanguard-duyuruldu-2Oyun sızan bilgilere göre 2. Dünya Savaşı döneminde oynanacak. Call of Duty 2 ve Call of Duty WWII oyunlarının konusu da 2. Dünya Savaşıydı. Ancak, bu oyun için diğer oyunlara göre daha iyi grafik ve mekanikler ayarlanmış. Ek olarak, Activision bu hamle ile eski zamanlara tekrardan dönüş yapacak gibi görünüyor.