Ana Sayfa PC Crytek ve Poppermost SNOW’u Sunar

Crytek ve Poppermost SNOW’u Sunar

432
0
Crytek ve Poppermost SNOW’u Sunar
Crytek ve Poppermost SNOW’u Sunar

Crytek ve Poppermost SNOW’u Sunar! Snow’un oynaması ücretsiz ve Ultimate versiyonları artık indirilebilir.

Crytek ve geliştirici Poppermost, açık dünya kış sporları oyunu SNOW’un Erken Erişim sürecini sonlandırarak, tam sürümünü piyasaya sürdüklerini duyurdu. Oyuncular artık Steam üzerinden oynaması ücretsiz sürümü indirebilir veya 59 TL karşılığında Ultimate sürümü satın alabilirler.

SNOW’da oyuncular kar kaykayı, kayak ve kar aracı ile devasa dağları keşfedebilecek; karakterlerini kıyafetler ve ekipmanlarla özelleştirebilecek ve etkinliklerde yarışabilecekler. Çevrimiçi oyuncular kar manzaralarını arkadaşları ile keşfedebilecekler. Oyunun geliştiriciliğini üstlenen Poppermost ve WastedStudios aynı zamanda SNOW’u CRYENGINE 5.5.2 versiyonuna da aktarmış durumda.

Oynaması ücretsiz sürümü indiren oyuncular yürüme, kayak, kar kaykayı ve kar aracına, Tyro Valley’e (başlangıç dağı), X-Games 2016’ya, Sialia’ya 7 günlük erişim kartına (Tyro Valley’i tamamladıktan sonra açılacaktır) ve kredi ya da kozmetik ürünler alabilme seçeneklerine sahip olacaklar. Ultimate sürüm – indirilebilir içerik olarak sunulacak – tüm dağlara, yarışlara ve etkinliklere katılım içermesinin yanında kayaklar, kar kaykayları, dronelar, kar araçları ve dağ dekorları dâhil olmak üzere, mevcut tüm kozmetik ürünlere erişim sağlayacak.

Dağlarda yeni manzaralar da oyuncuları bekliyor. Oynaması ücretsiz sürüm 19, Ultimate ise 47 yeni gezi bölgesine sahip olacak. Bunun yanında oyundaki dağlarda bulunmayı bekleyen birçok koleksiyonluk eşya olacak. Oynaması ücretsiz sürüm 30, Ultimate sürüm ise 90 adet koleksiyonluk eşya barındırıyor. Daha önce 30 TL veya daha fazla oyun içi para harcamış oyuncular, Ultimate sürüm indirilebilir içeriğine ücretsiz sahip olabilecekler.

Crytek CEO’su Avni Yerli: “Bu heyecanlı projede Poppermost ile birlikte çalışmaktan dolayı mutluyuz. Poppermost’un CRYENGINE lisansı almasından itibaren, gelişmeleri her zaman yakından takip ettik. Bu nedenle SNOW’un tam sürümünün yayınlanmasını bekleyen mükemmel topluğu desteklemenin yanında, elbette Alexander Bergendahl’a yardım etmeyi teklif ettik.”

Projenin konseptinden beri SNOW takımı Crytek’in oyun motoru CRYENGINE’i kullanıyor. Poppermost kurucusu & CEO’su Alexander Bergendahl: “CRYENGINE bize büyüleyici manzaralar ve mükemmel bir oynanış yaratacak gücü verdi. Crytek ile ortaklığımız ise, SNOW’u tam anlamıyla bir sonraki aşamaya taşıdı. SNOW oldukça eğlenceli bir oyun ve oyuncuların bu mükemmel dağ manzaralarına ulaşmaktan keyif alacaklarını düşünüyorum.” dedi.

Ortak geliştirici WastedStudios’un Genel Müdürü Christian Soellner ise SNOW’u CRYENGINE sürüm 5.5.2’ye geçirme aşamasında hem Alexander Bergendahl, hem de Crytek’in CRYENGINE takımı ile çalışmanın, oyunu tamamlamak ve oyun performansını iyileştirmenin kendileri için büyük bir zevk olduğunu belirtti.