Ana Sayfa PC Koch Primetime Canlı Yayınını 11 Haziran’da Gerçekleştiriyor!

Koch Primetime Canlı Yayınını 11 Haziran’da Gerçekleştiriyor!

218
0
koch-primetime-canli-yayinini-11-haziranda-gerceklestiriyor

Koch Primetime Canlı Yayınını 11 Haziran’da Gerçekleştiriyor! Summer Game Festival’i için canlı yayın düzenleyeceğini açıklamış olan Koch Media, Koch Primetime etkinliği ile yeni oyunlarını da duyuracak. Milestone, Flying Wild Hog, Ravenscourt, Deep Silver gibi şirketlerin sahibi olan Koch Media, Koch Primetime adlı Summer Game Fest için canlı bir yayın gerçekleştirecek.

Etkinlik 11 Haziran’da Türkiye Saati ile 22:00’de

Etkinlik, Summer Game Fest Twitter hesabı ile duyuruldu. Koch Primetime’ın 11 Haziran tarihinde ve Türkiye saati ile 22:00’da yayınlanacağını açıklandı. Canlı yayın içerisinde Koch Media bünyesinde bulunan firmaların yeni oyunlarından haberler duyurulacak.

koch-primetime-canli-yayinini-11-haziranda-gerceklestiriyor

Koch Media’nın şu anda geliştirme aşamasında olduğu en büyük oyun, Saints Row serisinin bir sonraki oyunu olacak. Saints Row’un ne kadar büyük olduğunu ve Saints Row 4 üzerinden geçen zamanı düşünecek olursak yeni oyunu bu canlı yayın içerisinde görmemiz muhtemel. Koch Primetime sırasında büyük ve oldukça heyecan yaratacak bir diğer oyun ise Dead Island 2 olacak. Oyun ilk olarak 2014 yılında duyurulmuştu ve o zamandan beri de geliştirme aşamasındaydı.

Koch Primetime Canlı Yayınını 11 Haziran’da Gerçekleştiriyor!

Maneater ise yakın zamanda oyun için yeni bir DLC paketi duyurulduğu için canlı yayın esnasında oldukça fazla göreceğimiz bir diğer isim. Oyununu şaşırtıcı başarısı muhtemelen bir devam oyunuyla sonuçlanacak. Fakat bununla alakalı herhangi bir duyuru şimdilik biraz erken olur.

Shadow Warrior 3 ile ilgili bir duyuru da gelecek gibi görünüyor. Etkinlikte beklenen haberlerden bir diğeri ise Timesplitters oluyor. Free Radical, Deep Silver altında yeniden düzenlenen oyun hala geliştirme aşamasında. Koch Primetime ve çok daha fazlası için Gamer in Turkey sayfasını takipte kalın.