Ana Sayfa PC EA Battlefield 6 Duyurusu İçin İpuçlarını Açıkladı

EA Battlefield 6 Duyurusu İçin İpuçlarını Açıkladı

215
0
ea-battlefield-6-duyurusu-icin-ipuclarini-acikladi

EA Battlefield 6 Duyurusu İçin İpuçlarını Açıkladı! EA sosyal medya hesabından paylaşmış olduğu bir gönderi ile duyuru tarihi için önümüzdeki ayı hedef gösterdi. Meraklı bekleyiş artık son buluyor. Söylenenlere göre geçtiğimiz hafta duyurulması beklenen Battlefield 6 daha gün yüzüne çıkmadı. Fakat EA, Twitter üzerinden paylaşmış olduğu bir gönderi ile açıkça duyurunun önümüzdeki ay yapılacağını belirtti. Geçen hafta ortaya atılan bazı söylentiler oyunun 6 Mayıs’ ta duyurulacağını söylemiş olsa da bu tarihte bir haber alınamadı.

ea-battlefield-6-duyurusu-icin-ipuclarini-acikladi-2

Battlefield 6 Haziran’da Görücüye Çıkıyor

Battlefield Twitter hesabında paylaşılan gönderide oyunun Haziran ayı içerisinde duyurulacağı belirtildi. bu gönderide “Soon” kelimesi ile kafiyeli şekilde kelimeler denenerek “June” ve “Boom” kelimeleri kullanıldı. Buradan da anlaşılacağı üzere oyun epey yakında geliyor. Haziran ayı içerisinde –bomba gibi- karşımıza çıkacak. EA daha öncelerde oyunun duyurusunu bahar ayında yapacağına dair bazı işaretler vermişti.

EA Battlefield 6 Duyurusu İçin İpuçlarını Açıkladı

Teknik olarak düşünüldüğünde bahar 20 Haziran gününe kadar süreceğinden, EA için işlerin tam da planladıkları gibi gittiğini belirtebiliriz. Zaten daha öncelerde yapmış oldukları bir açıklamada geliştirme sürecinin beklenenden çok daha iyi gittiğini belirtmişlerdi. Aynı zamanda da oyuncular için muhteşem bir yeni nesil FPS deneyiminin geleceğine de değinmişlerdi. Değinilmesi gereken bir başka konu ise 12 -15 Haziran tarihleri arasında E3 2021 dijital etkinlik düzenlenecek. Şunu tahmin etmek oldukça kolay ki Battlefield 6, E3 2021 sırasında gösterişli bir duyuruyla gelecek.

ea-battlefield-6-duyurusu-icin-ipuclarini-acikladi-3

Elimizdeki bilgiler oyunun her zamankinden çok daha oyuncuyu destekler şekilde geliştirilmiş olduğunu söylüyor. Günümüzden 10 yıl kadar sonrasında geçeceği de söylenenler arasında. CoD’ un yaptığı uzak gelecek kurgusu hatasına düşmeyerek oyuncularına daha yakın gelecekten silah ve araçları sunacak. Battlefield ve çok daha fazlası için Gamer in Turkey sayfasını takipte kalın.