Ana Sayfa Espor League of Legends COVID-19 Kampanyasını Duyurdu!

League of Legends COVID-19 Kampanyasını Duyurdu!

340
0
league-of-legends-covid-19-kampanyasini-duyurdu

League of Legends COVID-19 Kampanyasını Duyurdu! League of Legends geliştiricisi Riot Games geçtiğimiz gün dünya çapında COVID-19’a destek amacıyla bağış kampanyası başlattığını duyurdu. 23 Temmuz’a kadar sürecek olan kampanya kapsamında oyuna da yeni özel içerikler dahil edilecek.

Geçtiğimiz yıl sonunda Çin’de çıkan ve kısa sürede tüm dünyayı etkisi altına alan salgın için yardım kuruluşlarının yanı sıra özel şirketlerde destekler veriyor. Bu destek çalışmalarını yapan şirketlerden biri de Riot Games oldu. Riot Games yaptığı paylaşım ile yeni yardım kampanyası olan COVID-19 Bağış Kampanyası’nı duyurdu. Kampanya kapsamında oyuna yeni özel içerikler dahil edilecek. Her gün milyonlarca oyuncunun giriş yaptığı League of Legends’e eklenecek özel içerikler şu şekilde;

  • Cerrah Shen kostümü ve renkleri,
  • Hemşire Akali Kostümü ve renkleri,
  • Doktor Kennen köstüm ve renkleri,
  • Akali’den Sevgilerle! İfadesi
  • Cerrah Shen, Hemşire Akali ve Doktor Kennen çerçeveleri
  • Cerrah Shen, Hemşire Akali ve Doktor Kennen simgeleri
  • Mega Bağışçı Paketi

Kampanya dahilindeki tüm özel içerikler Toplumsal Etki rozetiyle oyun mağazasında yerini alıyor. Bu sayede mağaza içerisinde hangi ürünlerin COVID-19 bağış kampanyasına dahil olduğu hangisinin normal ürün olduğu anlaşılacak. Riot Games’in bu bağış kampanyası 23 Temmuz tarihinde sona erecek.

League of Legends COVID-19 Kampanyasını Duyurdu! League of Legends ile COVID-19 Bağış Kampanyası’ndan elde edilen tüm gelir kar amacı güdülmeden Toplumsal Etki Fonu’na gidecek. Fondaki para dünya genelindeki yerel yardım kuruluşlarına doğrudan aktarılacak. Bağış kampanyasının duyurusunun yapıldığı resmi videoya aşağıdaki linkten erişebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=oJ6YoWUuKaY&feature=emb_title