Ana Sayfa PC Steam Yaz İndirimleri’nde Kaçırılmayacak 10 Oyun

Steam Yaz İndirimleri’nde Kaçırılmayacak 10 Oyun

335
0
Steam Yaz İndirimleri'nde Kaçırılmayacak 10 Oyun
Steam Yaz İndirimleri'nde Kaçırılmayacak 10 Oyun

Dünya’nın en çok tercih edilen oyun platformlarından biri olan Steam,  indirim dönemleriyle birçok oyuncuyu sevindiriyor. En çok beklenen Yaz İndirimleri ise geçtiğimiz günlerde başladı. Pek çok oyunu oldukça uygun fiyata almanız mümkün. %95’e varan indirimlerde kütüphanenizi genişletebilir ve sisteminiz yeterli olmasa da geleceğe yatırım yapabilirsiniz.

Steam indirimlerinde kaçırmamanız gereken 10 oyun;

Metro Exodus (%55 İndirim = 112,05 TL)

Metro serisinin son oyunu sizi eşsiz bir maceranın içerisine sürüklüyor. Aksiyon ve korku elementlerinin kullanıldığı FPS oyununda zorlu şartlarda hayatta kalmaya çalışın.

“Moskova Metrosunun yıkık harabelerinden kaç ve kıyamet sonrası vahşi Rus doğasında geçen destansı ve kıta boyunca devam edecek bir maceraya atıl.

Nükleer savaşın dünyayı mahvetmesinin üstünden çeyrek yüzyıl geçti, hayatta kalan birkaç bin kişi Moskova’nın harabelerinin altında, Metro tünellerinde hayatta kalmaya çalışıyor. Artyom olarak Metro’dan kaçmalı ve Doğuda yeni bir yaşam aramak için kıyamet sonrası vahşi Rus doğasında geçen inanılmaz bir macerada bir grup Spartalı Korucuya öncülük etmelisin.”

Buraya tıklayarak mağaza sayfasına ulaşabilirsiniz.

The Witcher 3: Wild Hunt GOTY (%70 İndirim = 22,49 TL)

CD Projekt tarafından geliştirilen ve 2015 yılında yayınlanan oyun klasikler listesine adını altın harflerle yazdırmayı kısa sürede başardı. Pek çok RPG oyununa ilham kaynağı olan oyun oldukça uygun bir fiyata satılıyor.

Buraya tıklayarak mağaza sayfasına ulaşabilirsiniz.

Project CARS 2 (%85 İndirim = 29,85 TL)

Project CARS 2 ile göz alıcı mekânlarda muhteşem arabaların direksiyonunda yarış ve aksiyonun heyecanını yaşa. Gerçekçi ve sezgisel sürüş, dinamik mevsim ve atmosfer şartları ve çok çeşitli oyun modları ile araba ve yarış dünyasının kapıları herkese açılıyor.

Simülasyon türündeki yarış oyunlarını seven kişilerin kaçırmaması gereken bir oyun. 180’den fazla lisanslı arabayla oldukça geniş bir garaja sahip.

Buraya tıklayarak mağaza sayfasına ulaşabilirsiniz.

NBA 2K20 (%85 İndirim = 37,35 TL)

Basketbolseverlerin ilgi duyabileceği bir indirim olabilir. NBA 2K serisi diğer birçok spor oyunu gibi her yıl yeni bir oyunla karşımıza çıkıyor. Serinin en güncel oyunu ise NBA 2K20.

“2K, sınıfının en iyisi grafik ve oynanış, çığır açan oyun modları ve eşsiz oyuncu kontrolü ve özelleştirmesi içeren NBA 2K20 ile spor oyunlarının nasıl olabileceğini yeniden tanımlamaya devam ediyor.”

Buraya tıklayarak mağaza sayfasına ulaşabilirsiniz.

Titanfall 2​: Ultimate Edition (%67 İndirim = 65,67 TL)

Oldukça kaliteli grafiklere sahip olan bu oyun 2016 yılında çıkış yapmıştı. EA oyunlarının yakın zamanda Steam’e eklenmesiyle birlikte bu dönemde indirime girmiş oldu. Her pilotun kendisine ait bir titanı kullandığı fütüristik bir FPS oyunu.

Buraya tıklayarak mağaza sayfasına ulaşabilirsiniz.

Mortal Kombat 11​ (%60 İndirim = 32,80 TL)

Dövüş oyunları arasında adından en çok söz ettiren seri diyebiliriz. Dövüş türünün en çok oynanan oyunları arasında yer alan Mortal Kombat serisinin son oyunu Mortal Kombat 11 de Steam Yaz İndirimleri döneminde uygun fiyatıyla oyuncuların karşısına çıkıyor. Siz de Sub-Zero ile yaz sıcaklarına karşı gelebilirsiniz. J

Buraya tıklayarak mağaza sayfasına ulaşabilirsiniz.

The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition (%60 İndirim = 45,99 TL)

Skyrim aslında oldukça eski bir oyun. 2011 yılında çıkış yapan oyun pek çok platformda yayınlandı. 9 yıllık bir oyun olmasına rağmen pek çok yenilik getirilen oyunun grafik kalitesi de bu sürümle beraber oldukça geliştirilmiş. RPG oyunu seven kişilerin bu canlı dünyaya göz atmalarını tavsiye ederiz.

Buraya tıklayarak mağaza sayfasına ulaşabilirsiniz.

Football Manager 2020​ (%50 İndirim = 109,50 TL)

“Yeni sezonda kulübünüzde fikirlerinizle bildiğiniz yoldan ilerleyin. Oyuna yepyeni ve özgün boyutlar kata, menajerleri hem kendi hem de takımlarının kaderleri üzerinde daha fazla sorumluluk almaya teşvik eden yeni özellikler ve oyun kontrolleri sunan FM20’de bütün fikirler önemlidir.”

Buraya tıklayarak mağaza sayfasına ulaşabilirsiniz.

Call of Duty: WWII (%67 İndirim = 68,97 TL)

Call of Duty serisi bu oyun ile köklerine geri döndü. Çıkarma gününde Normandiya’ya ayak basın ve tarihin en anıtsal savaşında Avrupa’nın simgeleşmiş noktalarında savaşın. Klasik Call of Duty savaşını, yoldaşlık bağlarını ve dünyayı zorbalığa sürükleyen küresel bir güce karşı verilen savaşı tecrübe edin.

Buraya tıklayarak mağaza sayfasına ulaşabilirsiniz.

BioShock: The Collection (%80 İndirim = 19,80 TL)

Oyun dünyasına önemli katkılar sunan BioShock serisinin PC için yenilenmiş görselleri ile yeniden deneyimleyin. Atmosferi ve hikaye anlatımıyla herkesi etkilemeyi başaran oyun size keyifli anlar yaşatacak.

Buraya tıklayarak mağaza sayfasına ulaşabilirsiniz.

Steam Yaz İndirimleri boyunca birçok oyunda indirim mevcut. Buraya tıklayarak en çok satan oyunları gözden geçirebilirsiniz. Listemizde yer almayan ancak dikkatinizi çekecek oyunlar olabilir.