Ana Sayfa PC Epic Games Bu Sefer Gizemli Oyun İle Geldi!

Epic Games Bu Sefer Gizemli Oyun İle Geldi!

215
0
epic-games-bu-sefer-gizemli-oyun-ile-geldi

Epic Games Bu Sefer Gizemli Oyun İle Geldi! Her hafta oyuncularına ücretsiz oyunlar sunan Epic Games, bu kez haftaya ücretsiz vereceği oyunu paylaşarak başlamadı. Gizemli bir oyun vereceğini duyurarak haftaya giriş yaptı. Geçtiğimiz dönemlerde bu şekilde “gizemli oyun” veren Epic Games genel olarak vermiş olduğu oyunlarla bizi şaşırtıyor. En bilinen gizemli oyun sürprizi ise geçtiğimi sene GTA 5 olmuştu. Merakla beklenen gizemli oyunun ne olacağını 20 Mayıs günü saat 18:00’ da öğreneceğiz!

epic-games-bu-sefer-gizemli-oyun-ile-geldi-2

Haftanın Ücretsiz Oyunu Belli Oldu

Epic Games ücretsiz oyun dağıtmayı dijital platformun en büyük kampanyası ve rekabet şekli haline getirdi. Bu şekilde de her zaman olduğu gibi oyunseverleri mutlu etmeye ve heyecanlandırmaya devam ediyor. Şimdiye kadar birbirinden değişik ve hatrı sayılır oyunları ücretsiz olarak dağıtan Epic Games, bu kez işin içine biraz gizem kattı. Normalde her zaman haftanın ücretsiz oyununu duyuran Epic Games bu sefer bu oyunu duyurmak yerine “gizemli oyun” olarak adlandırmayı tercih etti. Bu hafta The Lion’s Song oyununu ücretsiz olarak vermişti. Epic Games’ in verecek olduğu gizemli oyun, oyuncularda büyük heyecan uyandırdı. Geçen sene de vereceği oyunu gizemli oyun olarak duyurduğunda GTA 5 Platinium Edition ücretsiz olarak vermişti. Haliyle durum böyle olunca ve konu Epic Games olunca heyecanlanmadan duramıyoruz.

Epic Games Bu Sefer Gizemli Oyun İle Geldi

Ne zaman görsek heyecanlandığımız gizemli oyun görseli Epic Games’ e teşrif etmiş durumda. Heyecan yaratan ve tahmin yarışına sürükleyen gizemli oyunla ilgili bir çok tahmin ve iddia ortaya atıldı. En çok konuşulanı ise Epic Games’ in geçtiğimiz aylarda satın aldığı Fall Guys: Ultimate Knockout oyunu yer alıyor. Ayrıca Dead Redemotion 2 ya da Cyberpunk 2077 gibi oyunların da ücretsiz verileceğini düşünen oyuncular var.