Ana Sayfa PC Epic Games Store Ücretsiz Oyunlarını Almayı Unutmayın!

Epic Games Store Ücretsiz Oyunlarını Almayı Unutmayın!

272
0
Epic Games Store Ücretsiz Oyunlarını Almayı Unutmayın!
Epic Games Store Ücretsiz Oyunlarını Almayı Unutmayın!

Epic Games Store, haftalık ücretsiz oyun kampanyasına tüm hızıyla devam ediyor. Geçtiğimiz hafta 2 adet oyun ücretsiz olmuştu. Bu oyunlar; gizemli, rengarenk ve hayat dolu dünyasıyla ABZU ile 64 kişilik kocaman bir savaş arenasında düşmanlarınızla çarpıştığınız Rising Storm 2: Vietnam’dı. Kullanıcı sayısını hızla yükselten oyun platformu, bu hafta da kullanıcılarına ücretsiz oyunlar sunmayı unutmadı. Bu hafta hediye edilen oyunlar ise, Amnesia: A Machine for Pigs ve Kingdom New Lands.

Amnesia: A Machine for Pigs ve Kingdom New Lands oyunlarını ücretsiz olarak kütüphanenize eklemek için 23 Ekim saat 18.00’e kadar vaktiniz var. Epic Games Store üzerinde oyunu kütüphanenize eklediğiniz takdirde sonsuza kadar sizin olacak. Bu kampanya boyunca elde ettiğiniz diğer oyunlar gibi bunu da dilediğiniz gibi oynayabileceksiniz. Oyunları bilgisayarınıza yükleyebilmek için ilk olarak Epic Games istemcisini indirmeniz gerektiğini hatırlatalım.

Amnesia: A Machine for Pigs

epic-games-store-ucretsiz-oyunlarini-almayi-unutmayin

Serinin ikinci oyunu olan Amnesia: A Machine for Pigs, ilk oyun The Dark Descent ile aynı başarıyı gösteremese de kötü bir oyun diyemeyiz. Bunun ana sebebi olarak oyunun başında bu kez Frictional Games’in bulunmaması diyebiliriz. Yapımcı rolünü The Chinese Room’un üstlendiği ikinci oyunda pek çok özellik törpülenmiş ya da oyundan çıkartılmış. Oyuncuların beğenmemesine sebep olan ise törpülenen ve çıkartılan özelliklerin korku faktörünün yükselmesine engel olmasıydı. Oyun hikaye anlatımı konusunda ilk oyunun çok gerisinde kalmasa da oynanış açısından fazlasıyla basit kalmıştı.

“Zengin sanayici Oswald Mandus yatağında ateşler içinde uyanıyor ve karanlık ve korkunç bir motorla ilgili rüyalarının etkisinden kurtulamıyor. Meksika’ya yapılan felaket bir yolculuğun imgeleriyle ızdırap çektiği, endüstriyel ütopya hayallerinin suya düşmesiyle hayal kırıklığına uğradığı, suçluluk hissine kapıldığı ve tropik bir hastalığa yakalandığı bir kâbusa uyanıyor.”

Kingdom New Lands

epic-games-store-ucretsiz-oyunlarini-almayi-unutmayin

Keşfedilmeyi bekleyen gizemler barındıran uzak adalara dair öyküler anlatılıyor. Bu Yeni Diyarlara yelken açıp yepyeni krallıklar kurmak için hükümdarların, tebaasının gücüne ihtiyacı olacak.
Cesaretini topla ve sonuna kadar savaş, ey hükümdar! Yoksa Yeni Diyarlar seni fethedecek.
Kingdom, modern retro estetiği ve atmosferik müzikleri olan, minimalist bir mikro-strateji oyunu. Oyuncular, sıfırdan yarattığı krallığını, dünyayı keşfederek genişletmeye, sadık bir halk toplamaya ve bu halkı Açgözlülük’ün her gece yaptığı saldırılardan korumaya çalışan bir hükümdarı yönetiyor.