Ana Sayfa PC Epic Games Store Ücretsiz Oyunu Belli Oldu!

Epic Games Store Ücretsiz Oyunu Belli Oldu!

243
0
Epic Games Store Ücretsiz Oyunu Belli Oldu!
Epic Games Store Ücretsiz Oyunu Belli Oldu!

Epic Games Store, haftalık ücretsiz oyun kampanyasına tüm hızıyla devam ediyor. Popülaritesini hızla artıran oyun platformu, kullanıcılarına birbirinden çeşitli türlerde oyunları sunuyor. Yeni yıla oldukça etkili bir giriş yapan Epic Games Store ile Ocak ayının ardından Şubat ayını da harika bir şekilde kapatıyoruz. Bu ay ise platformun hediye ettiği ücretsiz oyunlar pek çok oyuncuyu mutlu etti. For The King, Metro: Last Light Redux, Halcyon 6: Starbase Commander, Absolute Drift, Rage 2, Surviving Mars ve The Fall bu haftaya kadar ücretsiz edilmiş oyunlar arasında yer aldı. Bu hafta ücretsiz olan oyun ise Creature in the Well.

Bu hafta ücretsiz olacağı duyurulan The Fall oyununu kütüphanenize eklemek için 25 Mart saat 18.00’a kadar süreniz var. Epic Games Store üzerinden kütüphanenize eklediğiniz takdirde sonsuza kadar sizin olacak. Bu kampanya boyunca elde ettiğiniz diğer oyunlar gibi bu oyunu da dilediğiniz anda oynayabileceksiniz. Oyunları bilgisayarınıza yükleyebilmek için ilk olarak Epic Games istemcisini indirmeniz gerektiğini hatırlatalım.

Creature in the Well

Creature in the Well

Indie oyunlar arasında pek de dikkat çekmeyen Creature in the Well, Flight School Studio tarafından geliştirildi ve 2019 yılında MWM Interactive tarafından yayınlandı. Bu oyun aslında içerisinde çok farklı türleri barındırıyor. Topdown hack&slash, pinball ve Dungeon-crawler oynanışlarıyla oldukça dolu bir oyun.

Creature in the Well

Mirage adlı bir çöl şehrinde geçen oyunda BOT-C adlı bir robotu yönetiyoruz. Türünün son örneği olan mühendis robot ile bir Yaratığın musallat olduğu antik bir tesise tekrar güç vermek için bir çöl dağının derinliklerine ilerlememiz gerekecek. Mirage şehrini tehlikeli kum fırtınasından kurtarabilmek için güçlü ekipmanlar bul ve geliştir.

Ana Özellikler

Creature in the Well

  • Kılıçlarla pinball: Enerji küreleri yükle, ardından sabit düzenekleri etkinleştirip kum fırtınasını durdurmak için küreleri zıplat ve sektir.
  • Yaratığı Yen: Yaratık tarafından hazırlanan bir sürü mücadeleden kurtul ve kapsamlı, beceri gerektiren savaşlarda onunla yüzleş.
  • Dungeon-crawler: Her biri eşsiz oyun temaları, kilidi açılabilecek ögeler ve ortaya çıkarılacak sırlarla dolu, elle hazırlanmış sekiz zindanın kilidini açarak dağın derinliklerine dal.
  • 20’nin üzerinde eşsiz öge: Oynama biçimini değiştiren yükseltilebilir silahlar ve kıyafetlerle oynama tarzını özelleştir.