Ana Sayfa Mobil PUBG Mobile Durmak Nedir Bilmiyor Yeni Rekor Geldi!

PUBG Mobile Durmak Nedir Bilmiyor Yeni Rekor Geldi!

247
0
pubg-mobile-durmak-nedir-bilmiyor-yeni-rekor-geldi

PUBG Mobile Durmak Nedir Bilmiyor Yeni Rekor Geldi! Multiplayer oyunlar arasında piyasaya sürüldüğünden beri durmak bilmeyen PUBG, bu başarısına mobile platformlarda da devam etti. 2018 yılında Android ve İOS sürümleri çıkan PUBG Mobile neredeyse oynanmaya başladığından beri en üst sırada. Bu başarısıyla en popüler oyunlar içinde olan oyun dünya çapında bir milyardan fazla indirmeye ulaştı. PUBG Mobile ekibi twitter üzerinden oyuncularına teşekkürlerini sundu.

pubg-mobile-durmak-nedir-bilmiyor-yeni-rekor-geldi-3

Açıklamalardan biri olan Türkiye’deki twitter hesabından geldi. “Oyuncular, seviye atlama sırası bizde! PUBG Mobile, dünya çapında bir milyardan fazla indirmeye ulaştı” denildi. Oyunun 3. yılı için kutlama hazırlıkları yapan firma yeni rekorla birlikte hazırlıklarına devam edecek.

PUBG New State Ön Kayıtları Başladı

Stüdyonun CEO’su olan Changan Kim’den de oyunculara twitter üzerinden bir açıklama geldi. Kim aynı zamanda twitter üzerinden bir video paylaşarak hem oyunculara teşekkür etti hem de oyunun üçüncü yılını kutladı. Kim, açıklamasında oyun içerisinde yenilikler yapılacağını ve mobil oyun tarihinin baştan yazacaklarını söyledi. Ellerindeki başarılara rağmen durmak bilmeyen ve hep zirvede kalmak isteyen firma oyunun yeni sürümünü duyurdu. 25 Şubat 2021 tarihinde fragmanı yayınlanan PUBG New State, oyuncular için ön kayıtlarını açtı.

pubg-mobile-durmak-nedir-bilmiyor-yeni-rekor-geldi-2

PUBG Mobile Durmak Nedir Bilmiyor Yeni Rekor Geldi! 2021 yılında oyunculara sunulması beklenen oyunun kesin bir çıkış tarihi henüz bulunmamakta. Başarısı ise herkesi merak ettiriyor. Geliştirici ekip ise oyunla alakalı bazı açıklamalar yaptı. PUBG New State, 2051 yılını yansıtacak ve ileri seviye teknolojileri bizlere sunacak. Yeni haritalar, ileri teknoloji silahlar, drone gibi araçlar mevcut. Oyun en çok ilgisini ise grafikleriyle çekiyor. PUBG New State’in grafikleri mobil cihazların fps oranını alt üst etmeye geliyor. PUBG Mobile ve çok daha fazlası için Gamer in Turkey sayfasını takipte kalın.