Ana Sayfa PC Epic Games Store Ücretsiz Oyunu Belli Oldu!

Epic Games Store Ücretsiz Oyunu Belli Oldu!

322
0
Epic Games Store Ücretsiz Oyunu Belli Oldu!
Epic Games Store Ücretsiz Oyunu Belli Oldu!

Geçtiğimiz hafta, “Epic Games her hafta düzenli olarak ücretsiz oyun veriyordu. Ancak 2 hafta önce tek oyun hediye edileceği ve bu oyununun özel olacağı gösteriliyordu. Şu ana kadar ücretsiz oyun kampanyası sayesinde pek çok oyuncunun dikkatini çekmiş olan Epic Games Store, kullanıcılarını memnun etmeyi başarmıştı. İki hafta önce GTA 5’i ücretsiz hale getirerek kimsenin beklemediği bir hamle yaptı. Ancak GTA 5’in ücretsiz olmasıyla aynı gün içerisinde farklı bir dedikodu da ortaya çıkmıştı. Bu da gelecek haftanın oyununun Sid Meier’s Civilization VI olacağından bahsediliyordu. Bu iddia da doğru çıkınca ücretsiz oyun takvimi doğrulanmış oldu. Takvime göre bu hafta Borderlands: The Handsome Collection ve gelecek hafta da ARK: Survival Evolved ücretsiz olarak Epic Games Store’da yer alacak.” demiştik. Ancak Epic Games bu hafta takvime uymadı.

Epic Games Store’un bu hafta verdiği ücretsiz oyun Overcooked oldu. Oyun 14 Haziran tarihine kadar Epic Games Store üzerinden ücretsiz olarak elde edilebilir olacak. Kütüphanenize eklediğinizde sonsuza kadar sahip olmuş olacaksınız.

OVERCOOKED

Overcooked, bir ila dört oyuncu için birlikte oynanan kaotik bir yemek pişirme oyunudur. Siz ve şef arkadaşlarınız birlikte çalışarak müşteriler kızıp gitmeden önce lezzetli siparişleri pişirip servis etmelisiniz. Bıçaklarınızı bileyin ve aşçı önlüklerinizi silkeleyin. Bu çılgın mutfakta hataya pek yer yok ve sonuçları riskli!
Soğan Krallığı tehlikede ve yalnızca en yetenekli pişirme ile kurtulabilir. Overcooked oyununda oyuncular, her yere hastalık yayan antik yemeği fethetme yeteneğine sahip usta şefler haline gelmek için çeşitli zalim ve sıra dışı mutfaklarda görevlerini tamamlamalı.
İş birliğine dayalı veya rekabetçi yarış modlarında tek olarak ya da dört oyuncuya kadar klasik kaotik ortak oyunu oynayın. En etkin ve son kalan ekip olmak üzere bir dizi farklı yemek pişirip birlikte çalışmanız gerekiyor!

BİR MUTFAK GÖREVİ

epic-games-store-ucretsiz-oyunu-belli-olduSoğan Krallığı, keşfetmeniz için zalim ve sıra dışı mutfaklarla dolu zengin bir dünyadır. Epik bir serüvene katılın ve iş birliği ve koordinasyon becerilerinizi son sınırlarına kadar itecek zorlayıcı ve tuhaf mutfaklar dizisinde mücadele edin. Her seviye, siz ve ekibiniz için üstesinden gelinecek yeni zorluklar getiriyor ve bir korsan gemisinde yolunuzu bulmanız, hız yapan kamyonlar arasında gidip gelmeniz, yüzen bir buzda yemek pişirmeniz veya hummalı bir yeraltı dünyasının kanallarında yemek servisi yapmanız gerekiyor ve her seviye, en cesur şeflerin bile azmini test ediyor.

BASİT KONTROLLER/DERİN ZORLUK

epic-games-store-ucretsiz-oyunu-belli-olduOvercooked’u onamayı öğrenmek çok kolay ve herkes eğlenceye katılabilir. Ancak, işler zorlaştığında iletişim kurabilen ve eylemlerini koordine edebilen bir ekip bulduğunuzda, süper şeflerden oluşan iyi yağlanmış bir ekip zirveye çıkacaktır!

FARKI OYUN ŞEKİLLERİ

İster kızarmış yerel iş birliği ekibi isterse sotelenmiş tek oyuncu olarak oynayın, oyunu oynadıkça yeni seviyeleri, yeni karakterleri ve hatta ekiplerin mutfakta rafadan kafaya mücadele edecekleri yeni rekabetçi zorluk seviyeleri açacaksınız.
Ne şekilde oynarsanız oynayın, hararete dayanabileceğinizi düşünüyorsanız mutfağa girmeye hazır olun!