Ana Sayfa Espor Metal League Espor Turnuvası ESL Play İş Birliğiyle Başlıyor!

Metal League Espor Turnuvası ESL Play İş Birliğiyle Başlıyor!

436
0
Metal League Espor Turnuvası ESL Play İş Birliğiyle Başlıyor!
Metal League Espor Turnuvası ESL Play İş Birliğiyle Başlıyor!

Metal League Espor Turnuvası ESL Play İş Birliğiyle Başlıyor! Kıyamet sonrası bir dünyada geçen ve tamamen ücretsiz oynanan hızlı tempolu Araba Savaş MOBA oyunu Heavy Metal Machines’in ‘Metal League Showdowns’ müsabakaları başlıyor! Araba Savaş MOBA oyunu Heavy Metal Machines’in geliştiricisi Hoplon, oyuncular için oyunu daha rekabetçi hale getirecek turnuva düzenlemeye hazırlanıyor. 5 bin euro ödül havuzuna sahip ve skor sıralamasına dayalı turnuva 9 Mart 2019 saat 14.00’te başlayacak. Turnuva ve elemeler, Avrupa sunucusunda 20 Nisan 2019 tarihinde yapılacak olan finale kadar devam edecek.

Metal League’de kıyasıya mücadele

Yeni oyun Heavy Metal Machines’i oyun severlerin beğenisine sundukları için tatlı bir telaş içinde olduklarını belirten Pazarlama ve İş Geliştirme Yöneticisi Tatiana Moreira, “Bu hafta sonu başlayacak Metal League’i duyurduğumuz için oldukça heyecanlıyız! Oyuncularımızın Metal League’i, espor serüvenlerine katılacakları, imkan ve ödüller için yapılan mücadelelerin heyecanını paylaşacakları bir topluluk olarak değerlendireceklerini ümit ediyoruz. Heavy Metal Machines, her zevke hitap eden oyun tarzları konusunda oldukça iddialı. Oyunda herkesin kendi özelliğine uygun bir şeyler bulacağını düşünüyoruz. Beceri seviyeleri ne olursa olsun Metal League, tüm oyuncular için açık, arkadaşlarını davet edip turnuvalarda kıyasıya mücadele edebilecekleri bir oyun. Birincilik ödülünün 2 bin euro olacağı turnuva karşılaşmaları oldukça sert, acımazsız geçecek gibi görünüyor. Tüm Heavy Metal Machines oyuncularını mücadeleye davet ediyoruz, kontakları çevirin ve Metal City arenalarına katılın!” dedi.

Metal League Espor Turnuvası ESL Play İş Birliğiyle Başlıyor!

Metal League ve turnuvalara katılım hakkında daha fazla bilgi için internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Brezilyalı stüdyo Hoplon’dan Heavy Metal Machines, kendine özel Avrupa sunucularına sahiptir. Hem Steam hem de indirilebilir oyun istemcisi üzerinden tamamen ücretsiz olarak oynanabilir.

Heavy Metal Machines hakkında ayrıntılı bilgi resmi internet sitesinde bulabilirsiniz. Ayrıca Heavy Metal Machines Facebook, Instagram ve Twitter hesaplarını takip edebilirsiniz.