Ana Sayfa PC Maceracılar Gölgeler Arenası Battle Royale Moduna Bayıldı

Maceracılar Gölgeler Arenası Battle Royale Moduna Bayıldı

448
0
BLACK DESERT’ÜN YENİ BATTLE ROYALE OYUN MODU GÖLGELER ARENASI
BLACK DESERT’ÜN YENİ BATTLE ROYALE OYUN MODU GÖLGELER ARENASI

Maceracılar Gölgeler Arenası Battle Royale Moduna Bayıldı – Gamer In Turkey Yeni PvP hayatta kalma modu Gölgeler Arenası, Black Desert Türkiye ve MENA’da açıldı! Tüm dünyada yayınlanmaya başladığı günden itibaren büyük ilgi gören Gölgeler Arenası, günlük maçlarını ve son derece heyecanlı etkinliklerini maceracıların da katılımlarıyla birlikte sürdürüyor.

16 Ocak’ta kapılarını açan Gölgeler Arenası, maceracılar tarafından büyük bir ilgiyle karşılandı. Heyecan verici savaşlara sahne olan Gölgeler Arenası’nın yanı sıra Black Desert, birçok etkinlikle maceracılarına eğlenceli bir oyun deneyimi sunmaya devam ediyor.

Gölgeler Arenası Kutlamaları Devam Ediyor!

Gölgeler Arenası’nın çıkışını kutlamak için Black Desert Türkiye ve MENA sunucusunda, 19 Ocak tarihinde başlayan “GM’i Yakala Altın Çanı Çal” etkinliği tüm hızıyla devam ediyor. 27 Ocak tarihine kadar her hafta sonu saat 16.30’da yapılmaya devam edilecek etkinlikte, GM’i alt eden maceracılar Altın Çan güçlendirmeleriyle ödüllendiriliyor. Ayrıca 21-25 Ocak tarihleri arasında Gölgeler Arenası’na her gün giriş yapan maceracılar, onları bekleyen GM’lere karşı görevlerini tamamlayarak Değerli Paket ve Lauren Ailesi Hediye Kutusu ödüllerini kazanabilecekler.

Black Desert Battle Royale ödüllerii
Black Desert Battle Royale ödülleri

Maceracılar Gölgeler Arenası Battle Royale Moduna Bayıldı Gölgeler Arenası etkinliklerine ek olarak 16 Ocak – 30 Ocak tarihleri arasında çekmiş olduğunuz Gölgeler Arenası içerikli videoyu Youtube, Instagram, Facebook gibi sosyal mecralarda herkese açık olarak paylaşıp, Black Desert resmi sitesinde Gölgeler Arenası başlığıyla  “Topluluk > Görsel/Video” bölümüne ekleyebilir, pek çok özel ödüle kavuşma şansı yakalayabilirsiniz.

Yeni Maceralar ve Maceracılar İçin Black Desert İndirimleri Yolda!

Black Desert evreni oldukça geniş ve kapsamlı bir evren. Gölgeler Arenası, bu geniş evrene girmek ve oyunu öğrenmek için yeterli zamanı bulamayan oyuncular için büyük bir fırsat niteliğinde. Gölgeler Arenası’nda maceracılar Gölgeler Arenası’na kara bir ruh olarak giriş yaparak, haritada kendilerine uygun bir beden buluyorlar. Daha sonra etraftaki kutuları açıp canavarları öldürerek karakterlerini güçlendiren maceracılar, en son hayatta kalan olmak için kıyasıya mücadele ediyorlar. 7 günlük deneme sürümü ile Black Desert evrenine giriş yapabilir ya da Black Desert indirimlerinden yararlanarak bu eşsiz oyun deneyimine sahip olabilirsiniz.

Black Desert resmi web sitesinde; 30 Ocak – 13 Şubat tarihleri arasında yüzde 50 indirim, 4 Şubat – 11 Şubat tarihleri arasında ise Steam üzerinde gerçekleşecek yüzde 50 indirim ile Black Desert evrenine giriş yapabilirsiniz.