Ana Sayfa PC Overwatch Çin Yeni Yılı Yenilikleri Sizleri Bekliyor

Overwatch Çin Yeni Yılı Yenilikleri Sizleri Bekliyor

447
0
Overwatch’tan Çin Yeni Yılı Yenilikleri
Overwatch’tan Çin Yeni Yılı Yenilikleri

Overwatch Çin Yeni Yılı Yenilikleri Sizleri Bekliyor! Blizzard yapımı Overwatch’tan Çin Yeni Yılı için kutlamalar geliyor. 24 Ocak’ta başlayacak olan Çin Yeni Yılı “Domuz Yılı” şenlikleri için birçok yenilik geliyor. Lunar New Year etkinliğinde gelecek birçok yeni kostüm oyun severleri bekliyor. Overwatch tarafından paylaşılan ilk kostümler Peaper, Hanzo ve Reinhardt.

24 Ocak tarihinde başlayacak etkinlik Çin Yeni Yılı olan Domuz Yılı etkinliği boyunca sürecek. Gelecek olan yeni kostümlerden Lü Bü Reaper kostümü oyuna eklenmeden büyük beğeni almış durumda. Hayran çizimlerinden esinlenip ortaya çıkan bu tasarım, Çin Yeni Yılının en popüler yenilikleri arasında yer alacak.

Overwatch’un yeni yıl etkinliği için yapmış olduğu Twitter paylaşımına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;

Yenilikler arasında Huang Zhong Hanzo kostümüde yer alıyor. Overwatch’ın efsanevi okçusu Hanzo yeni kostüm ile birlikte beyaz sakallı oluyor. Hanzo kostümünün ayrıntıları ve açıklaması aşağıdaki linkte;

Açıklaması yapılan son kostüm ise Guan Yu Reinhardt karakterine oldu. Reinhardt kostümünde aslan motiflerinden oluşan detaylar yer alıyor. Reinhardt kostümü detayları ise şu şekilde;

Etkinlikte şu ana kadar açıklanan detaylar arasında sadece kostümler yer alıyor. Etkinlikte yeni modlarında açıklanması bekleniyor. Resmi açıklama yeni modlar için henüz açıklanmamış olsa da 24 Ocak tarihine kadar tüm yeniliklerin açıklanması bekleniyor.

Resmi olmasa da Domuz Yılı etkinliği dahilinde Roadhog’a da yeni bir kostüm gelmesi söylentiler arasında yer alıyor.