Ana Sayfa PC Epic Games Store Ücretsiz Oyununu Almayı Unutmayın!

Epic Games Store Ücretsiz Oyununu Almayı Unutmayın!

287
0
Epic Games Store Ücretsiz Oyununu Almayı Unutmayın!

Epic Games Store, haftalık ücretsiz oyun kampanyasına tüm hızıyla devam ediyor. Geçtiğimiz hafta 3 tane oyun ücretsiz olmuştu. Bu oyunlardan özellikle ikisi oyunseverleri çok mutlu etti. Yılların efsane oyun serilerinden birinin son oyunu olan Footbal Manager 2020, Ubisoft’un büyük yatırımlar yaptığı Watch Dogs 2 ve Stick It To The Man isimli oyunlar hediye edildi. Kullanıcı sayısını hızla yükselten oyun platformu, bu hafta da kullanıcılarına ücretsiz oyun sunmayı unutmadı. Bu hafta hediye edilen oyun ise, yine birçok oyuncunun oynamak isteyeceği RollerCoaster Tycoon 3 Complete Edition oldu.

Roller Coaster Tycoon 3’ü ücretsiz olarak kütüphanenize eklemek için 1 Ekim saat 18.00’e kadar vaktiniz var. Epic Games Store üzerinde oyunu kütüphanenize eklediğiniz takdirde sonsuza kadar sizin olacak. Bu kampanya boyunca elde ettiğiniz diğer oyunlar gibi bunu da dilediğiniz gibi oynayabileceksiniz. Oyunları bilgisayarınıza yükleyebilmek için ilk olarak Epic Games istemcisini indirmeniz gerektiğini hatırlatalım.

RollerCoaster Tycoon 3 Complete Edition

epic-games-store-ucretsiz-oyununu-almayi-unutmayin

Ömürlük bir park kurabilirsiniz. Bu parkı kurarken eleştirmenlerden olumlu notlar almaya dikkat etmelisiniz. Çok satan lunapark simülasyonunu yeniden keşfet. İki dev genişletme paketiyle tamamlanan, türünün ilk örneği olan bu klasiğin heyecanını yaşa.

Senin Parkın. Senin Kararların

Ne yapmak istersen iste RollerCoaster Tycoon 3 sana hayalindeki lunaparkı inşa etmen için gereken araçları ve özgürlüğü sunuyor.

Büyük bir işletmeci gibi yöneterek zirveye doğru ilerle

epic-games-store-ucretsiz-oyununu-almayi-unutmayin
Parkın mali durumunu, dükkânları, hizmetleri ve personeli kontrol ederek düzinelerce senaryoda başarıya ulaş. Büyük bir işletmeci ol ve yeni parlak kariyerine atıl ya da sandbox modunda para derdi olmadan hayalindeki parkı kur. Başarıya ulaşmak için müşterilerinin ihtiyaçlarını karşıla ve parkının sorunsuzca işlemesini sağla.

“Soaked!” ile sırılsıklam ol ve “Wild!” ile tehlikeye atıl.

Bu eksiksiz sürümde Soaked! ve Wild! genişletme paketlerindeki tüm içerikler bulunuyor. Heyecan verici su parkları ve inanılmaz hayvan habitatları oluşturmanın ve yönetmenin tadını çıkar.

PC için geliştirildi

RollerCoaster Tycoon 3’ü bugüne kadar ilk kez tam 1080p çözünürlükle geniş ekranda ve yeni PC donanımları için artırılmış uyumlulukla oyna.

Oyuncaklara Bin

epic-games-store-ucretsiz-oyununu-almayi-unutmayin
RollerCoaster Tycoon 3’ün kendine has kamerasıyla kurduğun oyuncaklara bin.

İçeriklerle dolu

Canlı parkını 300’den fazla oyuncak, 500 dekor unsuru, 60 dükkân ile hizmet ve yetiştirilebilen 20 hayvanla istediğin gibi doldurabilirsin.

Peep Designer

Kendi misafirlerini oluştur ve kurduğun oyuncakları onların gözünden deneyimle.

MixMaster

Özel lazer ışıkları ve havai fişek gösterileriyle ziyaretçilerini şaşkınlığa uğrat.