Ana Sayfa PC Hearthstone Hallow’s End Etkinliği Başlıyor!

Hearthstone Hallow’s End Etkinliği Başlıyor!

263
0
hearthstone-hallows-end-etkinligi-basliyor

Hearthstone Hallow’s End Etkinliği Başlıyor! Hearthstone’un Cadılar Bayramına özel etkinliği Hallow’s End önümüzdeki hafta oyuncular ile buluşmak için hazırlanıyor. Blizzard yapımı popüler kart oyunu Hearthstone için gelenek haline gelen cadılar bayramı etkinliği yeniden geliyor. Hearthstone Hallow’s End olarak adlandırılan etkinliğin 1 hafta içerisinde başlayacağı ve oyunculara sunulacağı duyuruldu.

Yapılan duyuruda ayrıca oyuncuların güncel arena hareketlerini bitirmeleri gerektiği konusunda da bir uyarı içeren açıklama yapıldı. Hallow’s End etkinliği oyuna girildiğinde seçilecek iki kahraman yeteneği ile başlıyor. Bu seçilen kahramanların portresi temaya uygun bir kostüme bürünüyor ve oyun içerisinde size eşlik ediyor. Ayrıca Hallow’s End etkinliğine özel ifadeler de oyunda yer alacak. Muhtemel beklenen eklentiler arasında savaş alanının temasının cadılar bayramına uygun bir hale getirilmesi olacak. Stormwind ve Orgrimmar’a da Hallow’s End teması gelecek.

Hearthstone Hallow’s End Etkinliği Başlıyor! Daha önceki yıllarda gerçekleştirilen Hallow’s End etkinliklerinde Doom in the tomb teması üzerine kurulmuş ve 2 yeni Tavern Brawl oyuna dahil edilmişti. Bu yıl ise Forbidden Library etkinliği üzerine kurulacak olan oyuna bu temada yeni özelliklerin eklemesi bekleniyor. Blizzard’ın ilerleyen günlerde tanıtım videoları ile de duyurular yapması bekleniyor. Önümüzdeki hafta başlaması beklenen etkinliğin kesin tarihi konusunda ise net bir bilgi henüz yok. Hearthstone ve çok daha fazlası için Gamer in Turkey sayfasını takipte kalın.