Ana Sayfa PC Fortnite Alien Etkinliği Başladı!

Fortnite Alien Etkinliği Başladı!

86
0
fortnite-alien-etkinligi-basladi

Fortnite Alien Etkinliği Başladı! Battle royale türünün dünyadaki en popüler yapımları arasında yer alan Fortnite yeni etkinlik ile oyun severlerin karşısına çıktı. Her sezonunda daha da heyecanlı ve çılgın bir hal alan oyun dördüncü sezonunda konuk ettiği Marvel kahramanlarından sonra ortamı germeye hazırlanıyor. Beşinci sezonu ile hızını kesmeyen yapım herkesin çok sevdiği ve klasikler arasına girmiş Alien serisine kapılarını açıyor.

Fortnite Aliens vs. Predator filminden esinlenerek oluşturduğu pakette Ripley ve Xenomorph’u oyuna dahil ediyor. Ayrıca paket içeriğinde Uzay Ekipmanı adında eşya paketinin de olacağı belirtildi. Pakete özel bir kazma, yeni planör ve oyun içi ifade yer alacak. Daha fazla oyuncuya ulaşmak için çalışmalarını sürdüren Epic Games bilim kurgu tutkunlarını da oyun içerisine çekmeyi hedefliyor. Fortnite yeni etkinliği olan Alien tanıtım videosuna bağlantıya tıklayarak erişebilirsiniz. Tanıtım videosunun içeriğine bakıldığında oyuncuların Xenomorph avına çıkacaklarını söyleyebiliriz.

fortnite-alien-etkinligi-basladi-2

Fortnite Alien Etkinliği Başladı! Ayrıca oyunda oyuncuların bir Xenomorph olarak oynama şansları da bulunuyor. Xenomorph karakterine özel emote’larda oyunda oyun severleri bekliyor. Özellikle dikkat çeken bir emote da Ripley’in göğsünden bir Fortnite laması çıkıyor. Epic Games’in Fortnite için yayınladığı Alien etkinliğinin içeriklerinin ilerleyen günlerde daha da artması bekleniyor. Heyecana sende ortak olmak istiyorsan hemen oyuna giriş yaparak etkinliğe dahil olabilirsin. Fortnite ve çok daha fazlası için Gamer in Turkey sayfasını takipte kalın.