Ana Sayfa PC Fortnite v8.51 Yaması Yayında

Fortnite v8.51 Yaması Yayında

428
0
Fortnite v8 51 Yaması Yayında
Fortnite v8 51 Yaması Yayında

Fortnite v8 51 Yaması Yayında! Battle Royale oyunları arasında en çok oynananlar arasında yer alan Fortnite 8. Sezon v8.51 güncellemesinin geçtiğimiz günlerde yayınladı. Yeni yama notlarında yeni envanterlerden oyun içi değişikliklere bir çok yenilik bizi bekliyor.

Geçtiğimiz gün yayınlanan v8.51 güncellemesi diğer güncellemelere nispeten daha küçük boyutta ve içerikte olsa da yenilikler her güncelleme de olduğu gibi bulunuyor. Geçtiğimiz haftalarda özellikle Ninja, Tfue ve Cloak gibi ünlü stream’lardan aldığı tepkiler sonrasında Epic Games güncellemede bu yayıncıları dinler nitelikle içerikler ile karşımıza çıktı. Yayıncıların güncelleme boyutlarının büyük olmasından kaynaklanan şikayetleri ve bu güncellemeler yüzünden oyunun bozulduğuna dair açıklamaları sonrasında Epic Games v8.51’de daha düşük boyutta bir güncelleme ile karşımıza çıktı.

Fortnite v8.51 Yama Notlarında en çarpıcı yenilik ise Gölge Bombası oldu. Gölge bombası ile oyuncular oyunda rakiplerine soğuk terler döktürecek. Yeni güncelleme ile oyuna eklenen Gölge bombası ayrıntılarına bakacak olursak;

  • Gölge bombası ile gölgelere bürünerek belirli bir süre rakiplerinize görünmez olabilirsiniz.
  • Bu süre 6 saniye sürmekte ve sonrasında tekrar görünür hale gelinmektedir. Ayrıca süre bitimine yakın görünür olmaya başlamaktadır.
  • Gölge bombası oyuncunun hareket hızı arttırır ve duvardan zıplama becerisi kazandırmaktadır.
  • Gölge bombası etkisinde oyunculara saldırma yapılamaz, yapı inşa etme ve ganimet toplama yapılmaz.
  • Sıra dışı nadirliğe sahip olan Gölge Bombası çantada azami 6 adet taşınabilir.
  • Yer ganimeti, sandık, mühimmat desteğinde Gölge bombaları bulunabilir.

Fortnite v8 51 Yaması Yayında! Fortnite ve çok daha fazlası için Gamer in Turkey sayfasını takipte kalın.