Ana Sayfa Konsol God Of War Ragnarök, 2023’te New Game Plus’a Kavuşuyor

God Of War Ragnarök, 2023’te New Game Plus’a Kavuşuyor

98
0
God of War Ragnarok, 2023'te New Game Plus'a Kavuşuyor

God Of War Ragnarök oyununu bir kez daha tecrübe edin!

Sony Santa Monica, 2023 İlkbaharında, God Of War Ragnarök oyununa, New Game Plus modunun geleceğini duyurdu. Bu duyuru, oyunun hayranları tarafından olumlu karşılandı.

Günümüzde çoğu oyuna getirilen bu mod neler sağlıyor diye merak edebilirsiniz. Bu mod, oynayıp bitirmiş olduğunuz bir oyuna yeniden başlamak istediğinizde, ilk oynayışınız boyunca edindiğiniz tüm ekipman ve yetenekleriniz dahil olacak bir şekilde yeni bir başlangıç yapmanıza olanak sağlayan bir oyun modudur.

God of War Ragnarok, 2023'te New Game Plus'a Kavuşuyor

Sony Santa Monica’nın resmi Twitter hesabından yapılan açıklamada, “Birçoğunuzun sorduğunu biliyoruz, bu nedenle New Game Plus’ın 2023 ilkbaharında, God of War Ragnarök’a geleceğini doğrulamaktan mutluluk duyuyoruz” denildi. “Çıkışa yaklaştığımızda daha fazla ayrıntı paylaşacağız!”

God of War 2018, çıkışından birkaç ay sonra New Game Plus modu güncellemesi almıştı.

Oyuncular bu modla birlikte oyuna sıfırdan başlayacakları zaman, önceki oynanışlarından edindiği ekipman ve yetenekleri devam ettirebiliyordu. Kratos ve Atreus için yeni zırh setleri oluşturulabiliyor ve tılsımları büyüye dönüştürülebiliyorlar.  Ayrıca bu modda, oyunun zorlu düşmanlarından olan Valkyr’lerin saldırı modelleri değiştirildi.

Bu mod ile birlikte sağlanan yenilikler, oyuna sahip olan oyunculara ücretsiz bir şekilde güncelleme olarak gelecek. Güncelleme yayınlandığında oyununuz otomatik olarak bu güncellemeyi alacak. Aldığı güncelleme sonrası bu moda erişim sağlayabileceksiniz.

God of War Ragnarok, 2023'te New Game Plus'a Kavuşuyor

God Of War Ragnarök’un New Game Plus modu hakkında henüz herhangi bir ayrıntı verilmemiş olsa da, ekipmanların sonraki oynanışa taşınması ve Berserker adlı, Valkyr düşmanlarına denk olan bu düşmanların saldırı modellerinin değiştirilmesi gibi ilk oyunda uygulananlara benzer olması muhtemel gözüküyor.

God Of War Ragnarök’un New Game Plus güncellemesi, neredeyse aynı şeyi uygulayacak ve belki de önceki oyunun New Game Plus yeniliklerinin ötesine geçecek. Ragnarök’un tercihen erişebildiğiniz bir bölgesi tamamen isteğe bağlı ve ölçeği devasa bir bölüm, bu nedenle bu bölge içinde küçük ek yenilikler ve yan görevler eklenmesi muhtemel. Santa Monica Studio’nun, boss dövüşleri için yeni hareketler ve saldırı şekilleri ekleyerek bossları bir üst seviyeye çıkarması da mümkün. God Of War Ragnarok’un kapsamı göz önüne alındığında, oyuncuların heyecanı New Game Plus için artmış durumda.