Ana Sayfa Espor Kupa Vestel CS: GO Turnuvası Şampiyonu Belli Oldu!

Kupa Vestel CS: GO Turnuvası Şampiyonu Belli Oldu!

305
0
kupa-vestel-cs-go-turnuvasi-sampiyonu-belli-oldu

Kupa Vestel CS: GO Turnuvası Şampiyonu Belli Oldu! Ülkemizdeki e spor’a katkıları her geçen gün artan Vestel’in düzenlediği son turnuva olan Kupa Vestel’de şampiyon belli oldu. Kıyasıya mücadeleye sahne olan turnuvanın Counter Strike: Global Offensive ayağı 23 Kasım – 28 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirildi. Katılımın oldukça yoğun olduğu turnuvanın ödül havuzunda 5000 TL bulunuyordu.

kupa-vestel-cs-go-turnuvasi-sampiyonu-belli-oldu-2

Kıyasıya mücadeleye sahne olan Kupa Vestel Counter Strike: Global Offensive’de şampiyon Çamlıca E spor oldu. Turnuvanın ilk üçünde yer alan takımların sıralaması ise şu şekilde;

  1. Çamlıca E spor
  2. Winner Company
  3. Cavalries Esports

Turnuvada gösterdiği başarılı performans ile alkışları toplayan Çamlıca E spor özellikle final mücadelesindeki performansları ile zafere ulaştı. 100’den fazla takımın katıldığı yaklaşık 3 ay süren serüven sonucunda büyük finalde ödüle ve kupaya ulaşan taraf Çamlıca E spor oldu. Final mücadelesi B05 formatında oynanırken rakibini 3 – 2 sonuçlanan seri sonucunda mağlup eden Çamlıca Espor şampiyon oldu.

kupa-vestel-cs-go-turnuvasi-sampiyonu-belli-oldu-2

Kupa Vestel CS: GO Turnuvası Şampiyonu Belli Oldu! Kupa Vestel heyecanı ise diğer turnuvalar ile devam ediyor. Zula, PUBG Mobile ve pek çok e spor turnuvası heyecanı Kupa Vestel ile sürecek. Counter Strike: Global Offensive bir sonraki turnuvası ve daha fazla detaya www.kupavestel.com adresinden ulaşabilrsiniz. Counter Strike: Global Offensive ve çok daha fazlası için Gamer in Turkey sayfasını takipte kalın.