Ana Sayfa PC League of Legends 10.24 Yama Notları Yayınlandı!

League of Legends 10.24 Yama Notları Yayınlandı!

265
0
league-of-legends-10-24-yama-notlari-yayinlandi

League of Legends 10.24 Yama Notları Yayınlandı! Riot Games’in popüler MOBA oyunu League of Legends 10.24 yaması yayınlandı. Yeni yama ile bağlantı kopma sorunu yaşayan kişiler için Davranış Sistemleri güncellemesi oyua dahil edildi. Ayrıca Amumu, Hecarim, Kayle ve Samira karakterleri zayıflatılırken, Tryndamere ve Varus güçlendirildi. Yasuo ve Yone’ye de güncellemeler yapıldı.

league-of-legends-10-24-yama-notlari-yayinlandi-2

Öte yandan 10.24 güncellemesi ile birlikte eşya dükkanında iyileştirmeler yapılmaya devam ediyor. Yeni güncelleme ile 60’tan fazla simgede iyileştirme yapıldı. League of Legends 10.24 yama notlar ile birlikte gelen yeniliklere bakacak olursak;

  • Amumu: W’nun zamanla verdiği hasarı azaltıldı.
  • Hecarim: Pasifin ilave hareket hızını ilave hasar dönüştürme etkisi azaldı. E’nin ilave hareket hızı ileri yetenek seviyelerinde azaldı.
  • Kalista: Q!nun Ciğerini Sök aktarmasını etkileyen hatası düzeltildi. E’nin hasar oranı hatası giderildi.
  • Kayle: Pasifin ilave saldırı hızı azaltıldı.
  • Tryndamere: Q’nun ilave saldırı gücü arttırıldı. %1 eksik can başına sağladığı ilave saldırı gücü arttırıldı.
  • Yasuo: Pasifinin kritik vuruş ihtimali katlaması Guinsoo’nun Hiddeti’nin isabet etkisi hesaplamalarından sonra gerçekleşiyor.
  • Yone: Pasifinin kirtik vuruş ihtimali katlaması artık Guinsoo’nun Hiddeti isabet etkisi hesaplamalarından sonra gerçekleşiyor.

league-of-legends-10-24-yama-notlari-yayinlandi-3

League of Legends 10.24 Yama Notları Yayınlandı! Kozmik Uçuş Anivia, Kozmik Süvari Hecarim, Kozmik Çağrı İllaoi, Kozmik Kader Nami, Kozmik Avcı Nidalee, Kozmik İğne Skarner, Kozmik Avcı Varus, Kozmik Sömürücü Vladimir, Kozmik Karanlık Lissandra ve Yıldız Muhafızı Soraka Prestij Serisi kostümleri 24 Kasım tarihinde piyasaya çıkacağı açıklandı. League of Legends yama notları ve çok daha fazlası için Gamer in Turkey sayfasını takipte kalın.