Ana Sayfa PC League of Legends 10.23 Yama Kostümleri Belli Oldu!

League of Legends 10.23 Yama Kostümleri Belli Oldu!

275
0
league-of-legends-10-23-yama-kostumleri-belli-oldu

League of Legends 10.23 Yama Kostümleri Belli Oldu! Gelecek ay League of Legends oyuncuları ile buluşacak olan 10.23 yaması ile oyuna eklenecek olan yeni kostümler belli oldu. Yama ile birlikte gelecek olan denge değişiklikleri hakkında ise henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

MOBA türünün en popüler oyunları arasında yer alan League of Legends oyununun 10.22 yaması test aşamasını tamamladı ve oyuncularla buluşmaya hazırlanıyor. Durum böyle olunca gözler League of Legends 10.23 güncellemesi ile gelecek yeniliklere ve değişikliklere çevrildi. Oyun için devam eden iki ayrı testten ilki olan Sezon Öncesi değişikliklerin yer aldığı Sezon Öncesi test ve bu konudaki daha fazla bilgi için Riot Games League of Legends 10.22 sürüm notlarına https://tr.leagueoflegends.com/tr-tr/news/game-updates/10-22-yama-notlari/ linkine tıklayarak göz atabilirsiniz. Testlerin devam ettiği ikinci aşama ise 10.23 sürümüne ait.

League of Legends 10.23 ile oyuna yeni şampiyon kostümleri de eklenecek. Oyuna dahil edilecek yeni şampiyon kostümleri ise şu şekilde;

  • Victorious Lucian,
  • Zac,
  • Nasus savaş kostümleri,
  • Jayce,
  • Singed
  • Yorick Direnç kostümleri

League of Legends 10.23 Yama Kostümleri Belli Oldu! Riot Games, LoL için 10.23 yaması hakkında henüz bir denge değişikliği açıklamasında bulunmadı. Ancak ilerleyen günlerde testinde ilerlemesi ile birlikte değişikliklerin açıklanması bekleniyor. League of Legends 10.23 yamasının oyunculara 11 Kasım tarihinde yayına alınacağını da hatırlatalım. League of Legends ve çok daha fazlası için Gamer in Turkey sayfasını takipte kalın.