Ana Sayfa PC Samurai Shodown, Epic Games Store’da Bir Süre Ücretsiz!

Samurai Shodown, Epic Games Store’da Bir Süre Ücretsiz!

335
0
Samurai Shodown, Epic Games Store'da Bir Süre Ücretsiz!
Samurai Shodown, Epic Games Store'da Bir Süre Ücretsiz!

Epic Games Store çıkış yaptığı andan itibaren Steam için büyük bir rakip oldu. İlk olarak verdiği ücretsiz oyunlarla dikkatleri üzerine çekti. Ardından başlattığı haftalık ücretsiz oyun kampanyasını sürekli hale getirdi ve bunu hala devam ettiriyor. Bu sayede de birçok oyuncu platforma şans vermeye başladı. Ancak Epic Games Store asıl çıkışını son 1 ay içerisinde yaptı desek yanlış olmaz. Geçtiğimiz aylarda 2020 Bahar Güncellemesi başlığı altında Epic Games Store mağazasına eklenecek oyunlar açıklandı. Samurai Shodown Neo Geo Collection yeni eklenecek oyunlar arasında kendisine yer buldu. Bir hafta boyunca ARK: Survival Evolved’la Epic Games Store üzerinden ücretsiz olarak denenebilecek.

Oyun 18 Haziran’da Steam’de yer alacak. Ancak bu tarihten 1 hafta önce Samurai Shodown Neo Geo Collection Epic Games Store’da ücretsiz olarak denenebilecek. Epic Games Store’da bir hafta için tamamen ücretsiz olarak sunulacak. Oyun 18 Haziran saat 18.00’a kadar ücretsiz olmaya devam edecek.

Samurai Shodown Neo Geo Collection, içerisinde klasik dövüş oyunu serisinin altı Neo Geo oyunu, Samurai Shodown V Perfect’in tam sürümü ve son Neo Geo oyunu olması muhtemel yayınlanmamış bir oyun bulunduruyor. Ayrıca tüm oyunların çevrimiçi modu bulunduğunu da hatırlatalım.

Samurai Shodown

Yeni nesil oyuncular bu ismi geçtiğimiz yıl çıkan Samurai Shodown 2019 oyunuyla duymuş olabilirler. 1993 yılında çıkan Samurai Shodown, Atari salonlarında vakit geçiren nesilin en çok oynadığı oyunlardan biri olarak hafızalara kazınmıştı. Kılıç kullanılarak dövüşülen ender oyunlardan biriydi. Döneminin başarılı oyunlarından biri olan Samurai Shodown’ın geniş bir hayran kitlesi bulunuyordu. Pek çok oyunu bulunan Samurai Shodown’ın geçtiğimiz yıl konsollar için tamamen yenilenmiş bir versiyonu çıkmıştı. Xbox One ve Playstation 4 için yayınlanan oyun hem görsel hem de oynanış açısından geliştirilmiş bir versiyon olarak dikkat çekmişti.

Unreal Engine 4 motoru kullanılarak 3 boyutlu oynanış tarzı benimsenmişti. Seri, Unreal Engine 4’ün gücü kullanılarak daha önce görülmemiş tamamen yeni bir görsel deneyim sunacak bir detay seviyesine ulaşıyor! Serinin 2019 yılında yayınlanan son oyununda 3 adet yeni savaşçı ve 3 farklı oyun modu bulunuyordu. Oyunun websitesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Oyun Japonya’da Samurai Spirits olarak biliniyor.

LEGACY: Serinin bilinen aynı gergin, yüksek hasarlı tek vuruş savaşları!

EVOLUTION: Yeni, sinematik sanat tarzı ve güncellenmiş dövüş mekaniği, her savaşı çeşitli çevrimiçi ve çevrimdışı modlarda hayata geçiriyor.

REVOLUTION: Oyuncuların hareketlerini öğrenip kafa kafaya dövüşlerde karşılaşmanız için ‘Ghost’ klonlar oluşturan devrimsel Yapay Zeka sisteminde dünyadaki en iyi oyuncularla kapış.

Samurai Shodown Neo Geo Collection Sistem Gereksinimleri

samurai-shodown-epic-games-storeda-bir-sure-ucretsiz

Minimum:

 • İşletim Sistemi: Windows 7
 • İşlemci: Intel Core i5
 • RAM: 8 GB
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 770 2 GB VRAM / AMD Radeon R9 280 3 GB VRAM
 • Depolama: 35 GB
 • DirectX: Sürüm 11

Önerilen:

 • İşletim Sistemi: Windows 10
 • İşlemci: Intel Core i7
 • RAM: 16 GB
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 6 GB VRAM / AMD Radeon RX 480 4 GB VRAM
 • Depolama: 35 GB
 • DirectX: Sürüm 11